W zeszłym roku firma EPLAN gościła na swoich międzynarodowych Wirtualnych Targach około 1400 uczestników z 73 krajów. Uzyskane wyniki są imponujące i to w czasach, zanim tego typu wirtualne wydarzenia stały się standardem niemal wszędzie. W tym roku zainteresowanie nowym, innowacyjnym formatem rozmów Leadership Talk, webinariami i ogólnoświatowymi czatami prawdopodobnie znowu wzrośnie.

15 września 2020 firma EPLAN uruchamia międzynarodowe Wirtualne Targi online we wszystkich strefach czasowych. Odbędą się one w formie pawilonów krajowych, w których zespoły regionalne będą prowadziły webinaria, tu pokazany na przykładzie Stanów Zjednoczonych.

Na tegoroczne Wirtualne Targi EPLAN zaplanował pełen szesnastogodzinny program. Globalne „targi w sieci” odbywają się po raz piąty z rzędu i cieszą się rosnącą liczbą odwiedzających z całego świata. Pokazy, prezentacje i czaty będą odbywały się na żywo w godzinach od 6.00 rano do godz. 22.00 (CEST). Koncepcja Wirtualnych Targów EPLAN została jeszcze bardziej dopracowana, zintegrowano wiele pawilonów krajowych, w których zespoły regionalne będą prowadzić rozmowy na żywo, na przykład z Hiszpanii, Francji, Chin i USA. Prezentacje na żywo zapewnią użytkownikom głęboki wgląd w oprogramowanie, a eksperci EPLAN zaprezentują aktualne wskazówki dotyczące codziennej pracy inżynieryjnej, na przykład w zakresie digitalizacji zadań inżynieryjnych za pomocą EPLAN Preplanning oraz okablowania maszyn i urządzeń z wykorzystaniem tzw. cyfrowego bliźniaka. Konsultanci EPLAN będą dzielić się swoją wiedzą z odwiedzającymi za pomocą dostępnych tutoriali i webinariów. Najważniejsze prezentacje od klientów, takich jak Magtronics z Japonii, Systems Engineering z Danii i A&E Engineering z USA będą jednymi z najważniejszych atrakcji na targach. Zainteresowani otrzymają cenne szczegółowe informacje na temat najlepszych praktyk inżynieryjnych.

Leadership Talks, nowy format rozmów z zarządem Praktyczna orientacja wydarzenia będzie w dalszej części koncentrowała się na wyższym szczeblu kierowniczym. Podczas zupełnie nowego formatu rozmów Leadership Talks z prezesem i zarządem będą poruszane strategiczne tematy tj.: • Ciągłość i jakość danych, jako czynniki decydujące o sukcesie firmy • Zwiększanie produktywności dzięki usługom serwisowym • Zintegrowany łańcuch wartości w inżynierii szaf sterowniczych Uczestnicy średniego szczebla również mogą spodziewać się interesującego zestawu tematów. Integrowanie konfiguracji dla zautomatyzowanej inżynierii, rozwiązania oparte na chmurze w ekosystemie automatyki przemysłowej oraz wdrażanie pełnej digitalizacji to przykładowe tematy wielu prezentacji prowadzonych na żywo.

Osoby zainteresowane mogą się rejestrować na Wirtualnych Targach nieodpłatnie pod adresem: www.eplan.de/virtualfair


■ Eplan Software & Service EPLAN dostarcza rozwiązania programowe i serwisowe z zakresu inżynierii elektrycznej, automatyki i mechatroniki. Firma rozwija jeden z czołowych na świecie systemów do projektowania oprogramowania dla producentów maszyn i paneli sterowniczych. EPLAN jest również idealnym partnerem, pomagającym usprawnić wymagające procesy inżynieryjne. Zarówno standardowe, jak i niestandardowe interfejsy do systemów ERP i PLM/PDM zapewniają spójność danych w całym łańcuchu wartości. Współpraca z EPLAN zapewnia nieograniczoną komunikację we wszystkich dziedzinach inżynierii. Bez względu na to, czy są to małe czy duże przedsiębiorstwa, klienci firmy mogą lepiej wykorzystywać swoje doświadczenie. EPLAN chce w dalszym ciągu rozwijać się wraz ze swoimi klientami i partnerami, stale zwiększając stopień integracji i automatyzacji. Na całym świecie firma EPLAN obsługuje ponad 58.000 klientów. Jej celem jest zapewnienie efektywnej inżynierii. Firma EPLAN została założona w 1984 roku i stanowi część grupy Friedhelm Loh. Grupa Friedhelm Loh działa na całym świecie w oparciu o 12 zakładów produkcyjnych i 96 filii międzynarodowych. Zatrudnia w sumie 12,100 osób i w 2019 roku wygenerowała przychody w wysokości około 2,6 mld EUR. Po raz dwunasty z rzędu ta firma rodzinna zdobyła wyróżnienie „Top German Employer” w 2020 r. Ponadto, Friedhelm Loh Group uzyskała wyróżnienie “Top vocational trainer” przyznane przez Deutschland Test and Focus Money. Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.eplan.de www.friedhelm-loh-group.com

Autor: Eplan Software & Service

Kategorie: Artykuły

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
16 − 12 =