IHC Merwede Siemens PLM Software posiada standardową dla operacji optymalizowała roztwór stoczniowym firmy świecie

• A pogłębiarki światowym liderem, statki, morskie i górnicze Przypisuje dostawcy korzyści z zintegrowanym zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań krytycznych do globalnej inicjatywy znanej jako „One IHC”

• Rozwiązania Siemens przeznaczone dla przemysłu stoczniowego i morskiego i jego ogromne doświadczenie oferowane były kluczowymi czynnikami, które dokonały ich zwiększony kontrakt kilka milionów dolarów

stoczni Sliedrecht (Holandia), i naczynie do rury układające Sapura diament

IHC Merwede postanowił ujednolicić swoje globalne procesy rozwoju produktu i zarządzania danymi produktu. Aby osiągnąć swoje cele, zintegrowane oprogramowanie dostarczone przez firmę Siemens w dziedzinie zarządzania cyklem życia produktu (PLM) zestaw został wybrany. Umowa o kilka milionów dolarów jest częścią wykonany przez firmę, ambitnej inicjatywy „An IHC”, który jest realizowany od 2012 roku w celu ujednolicenia wszystkich kluczowych procesów działalności i maksymalizacji wartości oferowanych klientom. Przyjęła strategię Siemens PLM Software koncentruje się na rozwiązaniach oferujących dostosowanych do potrzeb konkretnych branż przemysłowych okazały się mieć kluczowe znaczenie w zdobywaniu zaufania i umowy Spółka IHC Merwede. IHC Merwede jest światowym liderem w drag górniczych i skuteczny. Oferuje również sprzęt wyprodukowany przez siebie jednostek, i jest zaufanym dostawcą innowacyjnych produktów dla statków oraz sektora offshore.


Artemis ssania pogłębiarka

“Nasza strategia biznesowa opiera się na czterech filarach – wzrostu, internacjonalizacji, innowacyjności i współpracy” – powiedział Dave Vander Heyde, CFO IHC Merwede. „Ta strategia pozwoliła nam uruchomić inicjatywę IHC, którego celem jest zaoferować naszym klientom jeszcze większą wartość dzięki dążeniu do doskonałości operacyjnej i harmonii we wszystkich naszych procesów. Nasza decyzja ujednolicenia wszelkich działań związanych z rozwojem produktów wykorzystujących rozwiązania Siemens PLM Software jest ważną i integralną częścią tej inicjatywy. z bezpośrednim dostępem do wszystkich istotnych danych naszych produktów, z dowolnego miejsca na świecie, na pewno będziemy zwiększać naszą wydajność, zmniejszyć koszty, jakość podbicie, a my szybko podejmować trafne decyzje projektowe. „

Umieszczenie rur Sapura pojemnik Diament Rotterdam (Rotterdam obraz w tle)

Umowa z IHC Merwede posiada również licencję na używanie szereg innych rozwiązań firmy Siemens PLM Software. IHC Merwede będzie korzystać z oprogramowania NX ™, rozwiązanie firmy Siemens gwiazdę w dziedzinie projektowania i analizy prac produkcyjnych i inżynierii 3D (CAD / CAM / CAE) wspomagane komputerowo. Przy realizacji wybranych projektów będą również wykorzystywane do sporządzania roztworu Solid Edge ®. Znaczące zmniejszenie liczby stosowanych w systemach CAD IHC i modelowanie przestrzenne zdolności produktów, które są doskonale zintegrowane z systemami używanymi w firmie zarządzanie danymi produktu (PDM) i ERP, zmniejszyć kosztów i poprawy poszczególnych procesów.


< img class = "wp-image-2989 pełny rozmiar alignnone" alt = "_ IHC pogłębiarka leja, pogłębiarka ssąca" src = „https://cadpolska.pl/wp-content/uploads/2014/04/IHC- _-poglebiarka- ssania nasiebierna.jpg "width =" 945 "height =" 630 „>

pogłębiarka pogłębiarka ssąca lej Vox Maxima

Portfolio Teamcenter posłużą jako dane systemowe zarządzanie unikatowego produktu, i będzie służyć jako jedyne źródło ogromnych ilości informacji na temat produktów, które IHC Merwede ma do czynienia z realizacją skomplikowanych i skomplikowanej konfiguracji ich łodzi , Teamcenter pozwala na szybki i łatwy dostęp do tych informacji, więc jest to możliwe dokonanie szybkiej oceny, aby podjąć odpowiednie decyzje i używać ich. Teamcenter, Solid Edge i NX są tak skonstruowane, że bezproblemowo razem jako zintegrowanego systemu PLM. Do korzystania z Oprogramowania niedawno przejęta przez Siemens tezę PLMware firma IHC Merwede będzie miał dostępne również testowane w realnym rozwiązaniem dla integracji systemów PLM / ERP.


„Podjęta decyzja IHC Merwede ujednolicenia procesów w oparciu o nasze oprogramowanie jest doskonałym dowodem, że przyjęte w redefinicji wizję i strategię naszych celów firma skupić się na dostarczaniu rozwiązań PLM dostosowane do potrzeb poszczególnych branż były najbardziej poprawne „- powiedział Chuck Grindstaff, prezes Siemens PLM Software. „Jako lider w swojej branży, firma IHC Merwede wykazał swoją zdolność do wartości oferować klientom. Spółka oczekuje tego samego od systemów wartości, które są używane wewnętrznie. Dlatego jesteśmy dumni mogąc być partnerem IHC Merwede Oferuje rozwiązania dostosowanego do potrzeb sektora stoczniowego zintegrowanego „.


stoczni Krimpen wyspa IJssel (Holandia), i umieszczanie rury pojemnika Sapura diament

Źródło: siemens.com

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
4 × 3 =