CADWorks i dostawcy SOLIDEXPERT drukarki VSHAPER 3D

Popularny autoryzowanych dealerów SOLIDWORKS`a – CADWorks SOLIDEXPERT iw odpowiedzi na rosnące zainteresowanie gotowych prototypów opartych projekty CAD, który rozpoczął współpracę z Verashape z Rzeszowa – producenta drukarki VSHAPER 3D.


Wojciech Marchewczyk


W decyzji o wszczęciu ścisłą współpracę z Verashape był podyktowany chęcią kontynuowania współpracy istniejącą między naszymi firmami. CADWorks pracownicy pracowali na budowę pierwszych modeli drukarek VSHAPER, a teraz pracownikom wsparcia Verashape w ich konstrukcji oparty na oprogramowaniu SolidWorks. To nie jest rewolucja, lecz ewolucja, w której dokonano wyboru partnera było oczywiste -. Mówi Wojciech Marchewczyk, dyrektor CADWorksZ drugiej strony, Krzysztof Baran, Marketing Manager w SOLIDEXPERT powiedział: Z ponad tysiąca firm w Polsce, mamy szeroką gamę oczekiwań projektowych i technologicznych wydziałów. Coraz częściej wśród osób o określonych wymagań istnieć tworzyć dokładne prototypy. Słuchanie potrzeb rynku, w ofercie VSHAPER rozwiązań lepiej reagować na wyzwania stawiane przez naszych klientów.

Stowarzyszenie Verashape zgadza Największa firma pracuje obecnie nad rozwojem sieci sprzedaży drukarek 3D, rozmów z potencjalnymi dystrybutorami w Polsce i za granicą lidera. Start-przygoda z druku 3D w kanale VSHAPER partnera może mieć szkolenia produktowe i profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach procesu sprzedaży.


www.verashape.com
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
11 + 28 =