HX04

W dniu 25 marca 2014 10.00 oferty softPROGRESS seminarium na poprawę procesu przygotowania produkcji poprzez zastosowanie wzornictwa dane CAD 3D w symulacji procesu wytłaczania tworzywa sztucznego.

Podczas seminarium pokażemy:

• Struktura Optymalizacja

• wizualizację warunki przepływu materiału przez kanały głowicy

• zidentyfikowanie błędów projektowych, zanim staną się one kosztowne Problem

• przykłady profili symulacji głowic pełny wielootworowych półpełnych otwarte za pomocą wkładek metalowych, etc.


rozwiązania symualcji miejsca aplikacji proces PTS proces przygotowania produkcji tworzyw sztucznych. Wspólną cechą wszsytkich symualcji proponowanych rozwiązań jest to, że w każdym z tych symulacji procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych mogą odnosić się do wytwarzania tej samej fazie produkcji

• optymalizacja projektowania produktu

• Optymalizacja struktury

• optymalizacji parametrów procesu


HyperXtrude kompletny pakiet przeznaczony do symulowania wirtualnej model procesów przepływu i kompleksów do przenoszenia ciepła płynu z wytłaczanie tworzywa sztucznego, metalu (aluminium, miedź, ołów) i ceramiki. HyperXtrude dokładnie symuluje m.in. płynięcia plastycznego i przekazywania ciepła, znacznie zmniejszając czas projektowania narzędzi do wytłaczania i testowania koszty produkcji. Rozbudowana funkcjonalność oprogramowania jest bardzo przydatny na wszystkich poziomach użytkowania, wspiera realizację codziennych zadań produkcyjnych inżynierów, zaawansowanej analizy naukowej.


Udział w seminarium jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Siedzenia są ograniczone.

Profesor: Kimon Afsaridis Altair Inżynieria

zarejestrować > tutaj’); “target =” _ blank „> tutaj & gt; & Gt;

Enjoy!


Każdy uczestnik seminarium otrzyma kupon rabatowy uprawniający do otrzymania tak. Utrzymanie przez 2 lata w cenie jednego roku, pod warunkiem, że oferowane do zakupu oprogramowania w ciągu 30/06/2014.

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
14 − 5 =