Airbus CH2MHill i MetroHealth są jednymi z pierwszych firm korzystających z kart graficznych zwirtualizowanych do obsługi najbardziej wymagających aplikacji w bezpiecznym środowisku wirtualnym

Barcelona, ​​Hiszpania, 14 października 2014 – Airbus Group, MetroHealth CH2MHill i są jednymi z pierwszych uczestników VMware i NVIDIA programu, zapewniając wyprzedzeniem do najnowszych technologii wirtualizacji GPU, aplikacji i infrastruktury.


Klienci zdecydowali się na uczestnictwo w programie wczesnego dostępu już wprowadziła testową wersję nowego rozwiązania. Uczestnicy pracują bezpośrednio z zespołami inżynierów firmy NVIDIA i VMware, natychmiast dał im ich własne doświadczenia z systemem operacyjnym, wpływającym na projekt przyszłej produktów, szkoleń, dokumentacji i usług. Zainteresowani mogą zarejestrować się do udziału w programie w www.nvidia.pl/object/vmware-vgpu-early-access-pl.html .


NVIDIA SIECI vGPU < / a>

NVIDIA RED vGPU umożliwia uruchamianie aplikacji wymagających grafiki 2D i 3D na maszynach wirtualnych dzielące jedną kartę graficzną. W połączeniu z rozwiązania VMware Horizon, technologia ta może zapewnić wyjątkową wygodę i skalowalność w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.


Pierwsze doświadczenia klienta

Pierwsze użytkowników nowej technologii są Airbusa – europejski lider w produkcji samolotów, CH2MHill – spółka roboty inżynieryjne międzynarodowy i MetroHealth -. Wielki służby zdrowia


„Airbus postanowił wprowadzić wirtualnego środowiska pracy w celu poprawy dostawcy dostępu do dużych aplikacji niezbędnych do opracowania Airbus VMware Horizon z NVIDIA RED vGPU. jest wysoce skalowalne i opłacalne, więc jesteśmy bardzo zainteresowani. to rozwiązanie pozwoli nam na osiągnięcie większej skuteczności w realizacji projektów. ”

-. Philippe Mühlhaus, szef EE architektura i standardy M & A Airbus

„Nasz poprzedni technologii testowania GRID vGPU były bardzo udane technologia uwydatnia VGPU skalowalność i zwiększa produktywność naszych projektantów, dając każdemu z nich. możliwość pracy w środowisku płynnie. CM2MHILL firma jest przekonany, że wdrożenie maszyn rolniczych VDI graficznie obsługiwać wymagających procesów z dowolnego miejsca na świecie, jest wreszcie możliwe w kategoriach ekonomicznych. Ta technologia może całkowicie zmienić naszą działalność ” ,

-. Craig Fletcher, Dyrektor Generalny Technologii, Biznesu CH2MHill

„Dzięki naszej technologii sieciowej vGPU obliczeniowo wymagających zastosowań działać zgodnie z naszymi oczekiwaniami, pomimo faktu, że praca w VMware Horizon®, a nie na rzeczywista komputer stacjonarny. jest to ważny krok bliżej do możliwości wirtualizacji desktopów dla wszystkich naszych użytkowników. ”

– Aivars Apsite technologia analityk w MetroHealth

dostępu

W chwili obecnej opisany program pilotażowy jest dostępna dla organizacji, które spełniają określone wymagania. Kandydaci muszą, między innymi, być obecni klienci VMware Horizon i NVIDIA GRID. Dodatkowe informacje i wymagania są dostępne na stronie GTC konferencyjną (GPU Technology Conference) , Action VGPU rozwiązania technologiczne siatki z VMware po raz pierwszy zaprezentowany na VMworld w San Francisco.


. „W ramach wstępnego badania nowych technologii, aby uzyskać informacje zwrotne od organizacji, które korzystają z naszych produktów dzięki nim będziemy tworzyć najlepsze rozwiązania w ich Klasa, która zapewni klientom jeszcze większe korzyści uczestników programu pilotażowego są w wyjątkowej sytuacji. – są zaangażowane w rozwój nowych rozwiązań, co daje im przewagę konkurencyjną jako pionier na rynku „, powiedział Erik Frieberg , wiceprezes działu marketingu produktów dla użytkowników końcowych, VMware .. „nasza wspólna oferta zapewni rozwiązanie o wysokiej wydajności do obsługi złożonych i wymagających aplikacji graficznych dla naszych klientów i dostawców usług.”

„Firmy międzynarodowe zaangażowane w produkcji, projektowania i testowania technologii inżynierii vGPU VMware Horizon używać bardzo wymagających zastosowań i pracy z złożonych modeli bez utraty komfortu”, powiedział Jeff Brown, wiceprezes i Dyrektor Generalny Komitetu. profesjonalnego projektowania i wizualizacji NVIDIA. „Pierwsze reakcje są bardzo pozytywne. Będziemy kontynuować współpracę z VMware w celu zwiększenia produktywności pracowników firm i poprawę zarządzania zasobami sprzętu.”

O firmie NVIDIA

Od 1993 roku NVIDIA (Nasdaq: NVDA) na głowę w sztuce i rzemiośle tworzenia systemów obliczeń wizualnych. Technologie opracowane przez przekształcając świat pełen ekranach w pełni interaktywne środowisko dla wszystkich użytkowników – od graczy po naukowców, od konsumentów do firmy. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://nvidianews.nvidia.com i http: //blogs.nvidia.com

O VMware

VMware (NYSE: VMW) jest liderem w dziedzinie rozwiązań do wirtualizacji i infrastruktury chmur, przez które firma może nadal rozwijać w dobie cloud. Klienci polegają na VMware do ewolucyjnych mechanizmów transformacji do tworzenia, dostarczania i zużyć zasobów, dostosowując je do własnych potrzeb. W roku 2013, VMware uzyskała przychody w wysokości $ 5,21 mld USD, służąc 500.000 klientów i pracy z 75 000 partnerów. Firma ma siedzibę w Dolinie Krzemowej, a także jest zgodny z oddziałów Worldwide. Ich strona internetowa jest dostępna w www.vmware.com .


Kategorie: Archiwum

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
18 × 17 =