W 16 do 17 października 2015 roku odbyła się druga edycja jednego z najważniejszych wydarzeń związanych z przemysłem Drukowanie 3D drukarki 3D w Warszawie show & amp; Skaner.

Impreza odbyła się w holu głównym gmachu Politechniki Warszawskiej, zaprezentował ponad 40 firm na druk planowania przemysł, widzieliśmy nową prime minister interesujący i urządzeń w ramach budżetu i ogromną ilość różne rodzaje druków, czasami piersiach. Największa impreza dobiegła końca, wszyscy wystawcy wrócili do swojej pracy, a my postaramy się streścić w kilku zdaniach całej tej imprezy.


DSC04169

Jak wspomnieliśmy to druga edycja targów i 3D, wydaje się, że mimo iż ze względu na fakt, że to wydarzenie będzie silnie promowana i odsetki będą ogromne. Niestety widzieliśmy ogłoszony tłum gości, kilka ciekawostek i wcześniejszymi zapowiedziami, a także jasne i czytelne reklamę w Politechnice Warszawskiej, który informuje wszystkich przechodniów i zainteresowany Event damski z zainteresowaniem która nie została nam dana, aby zobaczyć, między innymi:. wrażenia wyścigowy motocykl i projektowanie koza, największe wrażenie Wolfix lub jeden z producentów drukarek, które nie pojawiają się na swoim stoisku 3NOVATICA. Powody te i żadne inne wpadki są różne, ale to nie zmienia faktu, że istotny wpływ na wizerunek imprezy.


DSC04166

Jednak można zobaczyć kilka ciekawych wydawnictw, czytać wiadomości jakieś inne targi znanych firm, które wykonują szereg cennych i wartościowych rozmów biznesowych. Zdjęcie szersza relacja z targów można zobaczyć Fotorelacja zachęcamy szczególnie zaś w niniejszym artykule , koncentrują się głównie na dyskusji w / premiera.


OMNI 3D href = “https://cadpolska.pl/wp-content/uploads/2015/10/DSC03991.jpg”>


3DKreator


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
12 − 8 =