SOLIDWORKS

Kategoria:

Opis

Oprogramowanie Solidworks 3D CAD pozwala na projektowanie części i złożeń, a także arkuszy blach i konstrukcji spawanych. Oferuje innowacyjne i zaawansowane rozwiązania, które znacznie ułatwiają pracę inżynierów, projektantów i producentów.

Solidworks 3SD CAD łączy w sobie najbardziej zaawansowane narzędzia do programowania pozwalając na modelowanie części, ich symulację czy kosztorysowanie. Jest to program, który zawiera w sobie wszystko, czego potrzeba w środowisku projektowania 3D. Praca z programem pozwala na zdecydowanie łatwiejsze i szybsze opracowanie gotowych koncepcji, a także ich udostępnianie. Oprogramowanie jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Posiada wiele możliwości, które pozwalają na idealne dopasowanie go do indywidualnych potrzeb i modelu pracy. Ponadto wszystkie dostępne rozwiązania współpracują ze sobą i zapewniają integrację z całym oprogramowaniem. Dzięki temu każda wprowadzona zmiana jest aktualizowana we wszystkich aplikacjach, co pozytywnie wpływa na wydajność pracy.

Możliwości Solidworks 3D CAD

Oprogramowanie zostało stworzone z myślą o inżynierach i projektantach, aby ułatwić i przyspieszyć proces konstruowania produktu. Solidworks 3D CAD daje więc możliwość znacznie szybszego i dokładniejszego projektowania zarówno w technice 3D, jak i 2D. Umożliwia projektowanie największych złożeń, a także szczegółową konstrukcję najbardziej skomplikowanych elementów.

Solidworks posiada szereg narzędzi, które stworzone zostały z myślą o konkretnych zadaniach projektowych. Dzięki temu praca staje się nie tylko bardziej wydajna, ale i kompleksowa. Narzędzia pozwalają między innymi na projektowanie elementów mocujących, elementów odlewanych i wykonywanych z materiałów sztucznych, a także na wyznaczanie tras przewodów elektrycznych.

Oprogramowanie jest w pełni zintegrowane i pozwala na wprowadzanie zmian na każdym etapie powstawania produktu. Naniesione poprawki są automatycznie aktualizowane we wszystkich plikach, co znacznie minimalizuje ryzyko nieporozumień przy pracy grupowej. Solidworks to również możliwość automatyzacji projektowania oraz korzystania z biblioteki gotowych komponentów bez konieczności projektowania części, które wykorzystywane są w większości projektów. Każdy projekt jest również weryfikowany, co pozwala na wyeliminowanie błędów. Oprogramowanie oferuje również narzędzia, które pozwalają na szybszą obsługę zadań projektowych, utrzymanie się w wyznaczonych ramach budżetowych oraz tworzenie dopasowań z automatycznym wykrywaniem przenikania i kolizji, a także sprawdzaniem wyrównania otworów i analizą stosu tolerancji.

Nowe funkcje w oprogramowaniu Solidworks 2020

Oprogramowanie Solidworks jest stale ulepszane. W 2020 roku zostało ono wzbogacone o nowe funkcje, które pozwalają pracować znacznie bardziej dokładnie i wydajnie.

  • Możliwość szybszej pracy, dzięki rysunkom dużych złożeń – poprawa renderowania i płynności.
  • Znacznie szybsze projektowanie złożeń – uporządkowanie elementów.
  • Możliwość wyświetlania jednej części w kilku różnych złożeniach – przyspieszenie projektowania rozbudowanych szkiców.
  • Szybsze szkicowanie oraz szybsze obliczenia i większa dokładność symulacji – obsługa nowych formatów plików i poprawa dokładności zarysu obiektów.
  • Poprawa pracy z dużą ilością źródeł danych.
  • Większa elastyczność w tworzeniu powierzchni.
  • Ulepszone konwertowanie plików do rozszerzonej rzeczywistości oraz bezpośrednie połączenie z narzędziami w chmurze.

Solidworks to innowacyjne narzędzia, które gwarantują komfort i wydajność pracy przy projektowaniu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SOLIDWORKS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
19 + 9 =