sprawach wzorów jest organizacją non-profit, która wykorzystuje moc projektowania w celu znalezienia najlepszych rozwiązań technologicznych, które są stosowane w krajach rozwój.

SolidWorks są używane na wszystkich etapach procesu projektowania. Przykładem tego rodzaju projektu można zobaczyć na poniższym filmie, który jest częścią kampanii solidarnościowej zainicjowanego w celu uruchomienia pulsokrymetru projekt Pelican. Przy wsparciu SolidWorks Design i zyskała na znaczeniu w środowisku medycznym.


-5216 WP-aligncenter pełnym rozmiarze the pulsokrymetr Pelican jest nasz nowy produkt, obecnie w fazie rozwoju. Właśnie wróciliśmy z Haiti, gdzie testujemy pierwsze prototypy Pelicano sieci szpitali w organizacji opieki zdrowotnej o nazwie Partners in Health i Haiti Fundacja św Bonifacego.


Aby utworzyć urządzeń medycznych światowej klasy, niskie koszty, współpracuje z szeroką siecią wolontariuszy ze środowisk akademickich i przemysłu. SolidWorks jest kluczowym narzędziem do współpracy, umożliwiając studentom początkujących jak i doświadczonych konstruktorów produktów do przeglądania, udostępniania i szczegółowych koncepcji projektowych.


Jednym z zaskakujących aspektów SolidWorks jest zdolność do szybkiego wyświetlania przybliżonych modeli w sposób, który jest bardziej realistyczny niż szkic ołówkiem na papierze. Oprogramowanie zamienia nasz proces projektowania w celu wybrania numeru optymalnej koncepcji idei.


Mamy globalną sieć ekspertów w dziedzinie zdrowia, w celu umożliwienia nasze produkty do potrzeb szpitali w krajach rozwijających się. W szczególności bierze pod uwagę opinie pracowników służby zdrowia, pielęgniarek, lekarzy i rodziców, którzy będą korzystać z naszego zespołu. Mówią, że obraz jest wart tysiąca słów, a prototyp kupon 1000 zdjęć. SolidWorks2015 integruje z drukarek 3D, umożliwiając szybkie modelowanie i drukowanie 3D. To pozwala nam łatwo i szybko komunikować się z różnych narodów i kultur.


Źródło: cadworks.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
22 ⁄ 2 =