Solid Edge Parametric CAD nowoczesny układ, który wykorzystuje innowacyjną technologię synchroniczną – dlatego nowa generacja produktu “Solid Edge z technologią synchroniczną – SE ST”. dzięki wielu unikalnych narzędzi ST jest dozwolony do tworzenia modeli trójwymiarowych oraz kompletne wyposażenie, analizy wytrzymałości MES i kinematyki, wizualizacji i dokumentacji.


Solid Edge jest podstawowym składnikiem serii Velocity – portfolio rozwiązań Siemens PLM Software przeznaczonych do środkowego segmentu rynku. Obejmuje on:. CAM Express (drogi tworzenia CNC), Femap ekspresowe (obliczenia wytrzymałościowe), SE Insight (roztwór cPDM) Największa kobieta z dorocznej konferencji Ameryk Siemens PLM Connection, która odbyła się w Orlando na Florydzie (16-19 maj 2016). przyjść na pierwszą wiadomość o najnowszej wersji Solid Edge ST 9.

Poniżej niektóre filmy są prezentowane pokazano różne zmiany:

ST9 Solid Edge – Nowe zaawansowane modelowanie
stałe krawędzi ST9 – nowe elementy do synchronicznego
stałe krawędzi ST9 – nowe zestawy
stałe krawędzi ST9 – nowa dokumentacja płaskim
Solid Edge ST9 – innowacje w zakresie zarządzania danymi
stałe krawędzi ST9 – SolidWorks migracji
następujące zmiany wybranych podzielona na różne sekcje:

Interfejs I.

• Interfejs został dostosowany do najnowszych standardów firmy Microsoft, co zapewnia jednolity wygląd Łódź • Dodano możliwość pracy na kartach w większości otwartych plików


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
29 − 19 =