Siemens PLM towarowe rozszerza się poprzez integrację zarządzania cyklem życia wniosków cykli (ALM) życia produktów. Największa ta rozszerza ofertę w dziedzinie inteligentnych i programowych produktów opartych Największa wzrasta zaangażowanie Siemensa w procesie dostarczania rozwiązań architektury otworzyć Największa nabycie jest wynikiem ciągłego wsparcia cyfryzacji produkcji przez firmę Siemens.

Siemens podpisał umowę na nabycie Polarion – twórcy pierwszego rozwiązania dla przedsiębiorstw, które używa przeglądarki internetowej do zarządzania cyklem życia aplikacji (ALM o). Program jest integralną częścią rozwoju produktu we wszystkich sektorach, a ALM pozwala producentom ciągłej integracji, weryfikacji i walidacji rozszerzenie nauczania wchodzących swoje produkty. Polarion jest liderem na rynku ALM, który wykorzystuje nowoczesne mechanizmy zarządzania kodem źródłowym otwarta architektura wdraża i potrzeb rozwojowych Oprogramowanie obsługuje w modelu open source.


Siemens jako jeden z wiodących na świecie producentów oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu (PLM), dodać Polarion reklamy jest jego oprogramowanie Teamcenter, co ALM integralną część procesu rozwoju produktu. To przejęcie zwiększy wsparcie dla rozwoju produktów i systemów firmy Siemens w oparciu o holistyczne podejście do rozwoju, który łączy inżynierii. I NBSP; system definicja produktu zintegrowane w otwartym środowisku


Źródło: www.levispr.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
26 × 11 =