15453081895_6d6995d8fd_z NX 10 oferty poprawiona elastyczność projektowania i do trzech razy wyższa wydajność

* Narzędzie do tworzenia koncepcji wizualnej 2D pomaga skrócić czas projektowania

* interfejs dotykowy NX zapewnia dostęp w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu

W najnowszej wersji oferowanych przez Unigraphics NX ™ (10) zawiera nowe funkcje, które zapewniają większą elastyczność w zakresie rozwoju produktu i do trzech razy wyższą wydajność. Nowe narzędzia, w tym rozwiązania dla rozwoju koncepcji 2D wizualny ułatwia i przyspiesza tworzenie projektów i ulepszeń NX Shape Realize ™, w pełni zintegrowanego modelowania Podrejony środowiska, daje projektantom większą elastyczność, jeśli chodzi o tworzenie formularzy wyjątkowy. Nowy interfejs z możliwością użycia dotyku zapewnia wygodny dostęp do pełnego zakresu możliwości projektowania dostępnych w NX. Lepsza integracja z oprogramowaniem do zarządzania cyklem życia produktu (PLM) oprogramowania, w tym środowiska aktywnego obszaru roboczego oferowanego przez firmę Siemens, sprawia, że ​​szukając informacji na temat produktu zajmuje mniej czasu. NX 10 zawiera również szereg usprawnień dotyczących CAD / CAM / CAE (projektowanie, produkcja i dzieło inżynierii wspomaganej komputerowo) Narzędzia zintegrowane.


„NX10 jest kolejnym krokiem w kierunku poprawy stabilności cech eksploatacyjnych i przyjazny dla użytkownika, potrzeby klienta, aby zająć się rosnącą złożoność projektów produktów,” powiedział Jim Rusk, wiceprezes Produktu inżynieria oprogramowania, Siemes PLM Software. „Nowe i ulepszone funkcje sprawiają początkową fazę koncepcji – co jest jednym z Siemens AG Wittelsbacherplatz 2 80333 Monachium, Niemcy Dyrektor Komunikacji i Relacji Rządowych: Stephan Heimbach najważniejsze fazy projektu – jest to łatwiejsze i szybciej. nowym interfejsie dotykowym i lepszą integrację z Active Workspace NX10 make oprogramowanie niespotykaną wszechstronność, która pozwala na dostęp do danych produktu w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. większe możliwości w zakresie dostępu, aby pomóc klientom podejmować inteligentne decyzje, które powodują lepsze produkty. „


15265465500_bca6280104_z

zwiększa złożoność produktów na świecie powoduje modelowanie 3D będzie korzystny sposób tworzenia produktu. Jednak w niektórych gałęziach przemysłu, w tym inżynierii i elektroniki złożonych, łatwiej i szybciej tworzyć dwuwymiarowy zarys projektu wstępnego. Nowe narzędzie do tworzenia koncepcji wizualnej 2D pozwala projektantom rozwijać pomysły w dwóch wymiarach, umożliwiając tworzenie nowych projektów wynosi maksymalnie trzy razy szybciej. Realizowane projekty mogą być łatwo przeniesione do widoku 3D można wykonać model.


15449933571_3ddd43f7be_z

Rozszerzenia narzędzie NX Shape Realize dają projektantowi większą kontrolę nad modelowaniem geometrii, która tworzy produkty formy polerowane lub zespolona powierzchnia tekstury. Postać wykonania NX jest oparty na modelowaniu podobszarów, tworząc sposobu czyszczenia matematyczny geometrię 3D, utrzymując gładka i spójny sposób, który jest sposobem wywodzącym się z przemyśle rozrywkowym. Narzędzie jest w pełni zintegrowany z NX, co pozwala na skrócenie czasu rozwoju produktu poprzez wyeliminowanie wielu czynności związanych z wykorzystaniem narzędzi modelowania i analizy oddzielny inżynierii powierzchni.


Nowy interfejs z możliwością korzystania z proponowaną NX10 dotyk daje możliwość korzystania z tabletek NX systemem Microsoft Widows®. To sprawia, że ​​łatwiej jest uruchomić nigdzie oprogramowania NX i w każdej sytuacji, gdy jest to konieczne w celu poprawy współpracy i produktywności. Powiązanie zwiększoną dostępność NX oraz lepszą integrację z narzędziami PLM poprzez ustawienie usługi Active Workspace, innowacyjny interfejs do wsparcia oferowanego przez oprogramowanie firmy Siemens Teamcenter pozwala użytkownikom szybko znaleźć istotne informacje, & nbsp ; nawet z wieloma źródłami danych zewnętrznych. Dostęp do przestrzeni kosmicznej aktywnej pracy jest możliwy przez Internet z dowolnego urządzenia, niezależnie od lokalizacji.


15452315875_31daa183e1_z

NX10 posiada szereg narzędzi do dalszych ulepszeń CAD / CAM / CAE tym nowym środowisku wielodomenowe NX CAE, co znacznie poprawia integrację symulacji, połączenie dwóch lub trzech rozwiązują i uproszczenie procesu realizacji złożonych symulacji. Multidomain środowisko zapewnia spójny wizerunek i poczucie przestrzeni potrzebuje wielodomenowego symulację, dzięki czemu inżynierowie mogą łatwo wdrożyć rozwiązania związane z siecią przy użyciu konwencjonalnych rodzajów elementów, właściwości i warunki brzegowe i mechanizmów kontrolnych Solvers opcje.


Nowe funkcje inżynierom przemysł zorientowany NX CAM, aby umożliwić szybsze programowanie i części maszyn utworzyć wyższą jakość. Obróbki wstępnej nowe strategie dostosowany dynamicznie dostosowywać automatycznie do geometrii części, dzięki czemu możliwe jest stworzenie lepszych form i tłoczników. Nowe kontrole zautomatyzowanych funkcji programowania dostępnych w NX CMM (maszyn współrzędnościowych) umożliwiają wykorzystanie informacji do tworzenia produktów i kontrolę szlaków produkcyjnych. Pomaga to znacznie przyspieszyć kontrolę procesu w porównaniu do obecnego sposobu punktów kontaktowych.


15452326245_904aabd52c_z

10 NX oferuje nowe funkcje związane z projektowaniem linii produkcyjnej w celu częściach produkować dla sektora motoryzacyjnego. Nowa aplikacja do projektowania linii pozwala inżynierom do projektowania i wizualizacji linii produkcyjnych oraz wykorzystania NX i Teamcenter oferowanej przez Siemens Tecnomatix® zarządzania projektami i walidacji i optymalizacji procesów produkcyjnych.


15265701888_8651bf1a88_z

Software NX10 będzie dostępny w grudniu. Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich nowych funkcji znaleźć na stronie NX10


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
12 ⁄ 1 =