Badania i rozwój nowych podstawowych narzędzi do obróbki wiercenia, gwintowania uniwersalnego i frezowania. Mln SEK zainwestował w specjalistycznej infrastruktury, warsztaty dla dozoru technicznego i nowoczesnych laboratoriach. Centrum modernizacja we Włoszech został współfinansowany przez włoskiego autonomicznej prowincji Trento w gospodarce, badawczych i polityki rozwoju istotne znaczenie.


Inwestycje w ośrodkach badawczych pracujących w uniwersalnych narzędzi w Halmstad, Sheffield i Rovereto przyczynić się do globalizacji B + R i wzrost różnorodności Sandvik Coromant – Zauważa Göran Berter , wiceprezes firmy Sandvik Coromant. badania i rozwój.


Nowe wymogi

Wraz z rozwojem technologii, przemysłu obróbki metali jest gotów do przyspieszenia badań i rozwoju i przyspieszyć produkcję. Sandvik Coromant ma od początku swojego istnienia zbudowała pozycję lidera w dziedzinie innowacji, badań i rozwoju. Struktura międzynarodowa daje firmie możliwość ścisłej współpracy z klientami, napędzanych przez swoich innowacyjnych projektów, co pozwala na opracowanie lepszych produktów i aplikacje wartości dodanej i wyznaczają nowe standardy wydajności. Sandvik Coromant pracuje obecnie z ponad 70 ośrodków projektowych, uniwersytetów i instytutów badawczych W ramach zewnętrznych projektów badawczych trwają.  • Nowoczesne stopy
  • Application Development
  • Nowe techniki i narzędzia symulacyjne komputer
  • materiały modelowania.


Co łpraca i doświadczenie

Te trzy ośrodki współpracują ściśle z partnerami zewnętrznymi: uniwersytety i ośrodki badawcze. Centrum w Halmstad znajduje się w pobliżu University of Sheffield Halmstad i centralnym – w pobliżu Centrum Badań Zaawansowanych Manufacturing Research Centre (AMRC), współpracując z firmami w przemyśle wytwórczym, wielonarodowej samolotu do małych i średnich przedsiębiorstw oni działają na rynku lokalnym. Partnerzy w badaniach i aplikacji są w Rovereto m. W. Trent University i University of Milan.


W trosce o ciągły rozwój technologiczny w dziedzinie uniwersalnych narzędzi Sandvik Coromant stara się zespoły wdrożeniowe w ośrodkach w Wielkiej Brytanii, Szwecji i we Włoszech mają dostęp do techniczne najnowsze innowacje.

„Nasze interesy i ambicje związane z narzędzi uniwersalnych wzrosła Chcemy być jak najbliżej naszych klientów i partnerów do udziału w innowacyjnych projektach i połączyć je z nowoczesną technologią.” -. . Goulbourn wyjaśnia David, dyrektor badań i rozwoju uniwersalnego narzędzia mundurze


Rovereto Centrum

powierzchnia nowego centrum badań i aplikacji we Włoszech wzrosła dwukrotnie, do około 800 m 2 . Został on odnowiony Park i warsztaty laboratoryjne i maszyna rozszerzony z najnowocześniejszych obrabiarek i symulatorów oraz najnowszej generacji skanerów 3D.


Rovereto Center znajduje się w sąsiedztwie produkcji roślinnej pilarki metalowców truskawek, nabywców na całym świecie. Terminy historia sięga wstecz do 1925 poziomów, gdy produkcja znaku stempla Cofler zaczęło.


Wiedza

Pracownicy włoskich inżynierów i techników tworzyć ośrodki laboratoryjne. Jedna trzecia kobiet to zespół prowadzony przez Giovanna Malagnino, kierownik, który nadzorował rozbudowę zakładu.


Sandvik zawsze dawać pierwszeństwo różnorodności. Badania i zastosowanie w Rovereto jest wzorem do naśladowania, zwłaszcza we Włoszech. Kiedy rozpoczął studia na Politechnice w Turynie, kobiety stanowiły niewielką część grupy studenckiej. Obecnie zarządzanie zespołem inżynierów i techników wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych, z czego jedna trzecia to kobiety – mówi Giovanna Malagnino

.

sekcja jest projektowych i narzędzi badawczych oraz wdrażanie nowych produktów, prowadzi badania nad nowymi technologiami, techniki frezowania, oraz nowych materiałów. // END

Dane i wiadomości Elementy

– dyrektor Giovanna Malagnino został wyróżniony “Kobiety 2013 nagrodę za zasługi i talent”, która promuje pozytywne wzorce zarządzania. Nagroda przyznawana jest przez Stowarzyszenie Menedżerów w Lombardii ALDAIA Przemysłu, pod patronatem prowincji i miasta Mediolan.


-. Adresy badania i rozwój prowadzone przez Sandvik Coromant jest: poszukiwanie nowych materiałów, obróbka skrawaniem, nowe metody leczenia i koncepcje


– realizacja prac w następujących obszarach kompetencji R & Center:


  • Sheffield – wiercenie i obróbki kompozytu
  • Rovereto – wiercenia punkty profilu zamontowany