Zawodowo zajmujesz się projektowaniem i szukasz programu do tworzenia projektów, który usprawni Twoją codzienną pracę? Poznaj najlepsze oprogramowanie do projektowania typu cad i w końcu zacznij projektować bez ograniczeń! Twoje projekty będą dopracowane w każdym nawet najdrobniejszym szczególe! ZWCAD jest dokładnie tym, czego szukasz! Projektowanie nigdy nie było przyjemniejsze!

Projektowanie wspomagane komputerowo – korzyści od ZWCAD

Bezterminowe licencjonowanie – licencja, która nigdy nie wygaśnie oraz brak opłat subskrypcyjnych.

Możliwość aktualizacji do najnowszej wersji – w każdej chwili możesz zaktualizować swoją wersję oprogramowania.

Dostępność wielu wersji branżowych wraz z nakładkami specjalistycznymi, np. ZWCAD Architecture, ZWCAD Mechanical, ZWCAD Traffic – pozwalają one na zwiększenie funkcjonalności bazowego programu cad. Oznacza to, że można go dopasować do indywidualnych potrzeb danej branży.

Elastyczne licencjonowanie – na które składa się klucz sprzętowy, kod programowy oraz licencja sieciowa, która pozwala na zainstalowanie oprogramowania na powyżej 5. stanowiskach. Możliwe jest samodzielne przenoszenie licencji pomiędzy stanowiskami.

Program prosty w obsłudze – przejrzysty i intuicyjny interfejs i przyjemny dla oka design ułatwiają pracę zarówno zaawansowanym projektantom, jak i tym, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w projektowaniu typu cad. Każdy więc odnajdzie się w nim bez problemu.

Dwie wersje do wyboru – 32 i 64 bit – które w ramach jednej licencji można zamieniać według potrzeb. Wersja 64 bit pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie mocy komputera, tym samym umożliwiając pracę z większymi projektami.

Obsługa najpopularniejszych formatów – kompatybilność z innymi programami CAD w zakresie formatu DWG i DXF.

Kilka wersji językowych do wyboru – w każdym momencie korzystania z programu można dopasować wersję językową do własnych potrzeb. Dostępne są m.in. wersje: polska, angielska, czeska, niemiecka itp.

Wsparcie techniczne – ZWCAD zapewnia wszystkim swoim klientom pełne wsparcie techniczne oraz zapewnia pełen zakres szkoleń. W związku z tym możliwe jest odbycie szkolenia z podstawy obsługi programu nawet zaraz po jego zakupie. Oprócz tego każdy projektant otrzymuje podręcznik użytkownika w języku polskim w formacie PDF oraz dostęp do forum użytkowników ZWCAD.

Certyfikat potwierdzający legalność – wraz z programem dostarczony zostaje certyfikat legalności ZWCAD. Program wykonany jest zgodnie z poszanowaniem własności intelektualnej oraz patentów firm trzecich.

program cad

Przetestuj oprogramowanie cad jeszcze przed zakupem…

… i przekonaj się, że praca nad projektami może być przyjemna jak nigdy dotąd. Chcesz jeszcze przed zakupem poznać wszystkie zalety oprogramowania od ZWCAD? Pobierz darmową wersję testową, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej i przekonaj się sam, że program do projektowania cad od ZWCAD jest dokładnie tym, czego szukasz! Już dziś poznaj wszystkie jego możliwości! Projektuj i twórz bez ograniczeń przez 30 dni. Kiedy okres testowy minie, program będzie pełnił funkcję standardowej przeglądarki plików, dzięki czemu nadal będziesz mógł zapisywać i sporządzać proste projekty.

Kategorie: Artykuły

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
18 ⁄ 3 =