NX CAD

Kategoria:

Opis

NX CAD to zaawansowany system, który oferuje narzędzia do modelowania bryłowego i powierzchniowego. Jego zaletą jest możliwość wiernego odwzorowania nawet najbardziej skomplikowanych i złożonych elementów, które wytwarzane są w wielu gałęziach przemysłu.

System ten wchodzi w skład systemu Siemens NX, który jest kompleksowym oprogramowaniem cechującym się bardzo dużymi możliwościami. System pozwala tworzyć najbardziej skomplikowane projekty i sprosta najbardziej wymagającym zadaniom inżynierskim. NX CAD znajduje swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i czyni pracę zdecydowanie bardziej wydajną i dokładną.

NX CAD – co oferuje?

System NX CAD to zintegrowany system, który sprawdza się na każdym etapie „życia” produktu. Pozwala na jego szczegółowe zaprojektowanie, weryfikację, udoskonalanie czy analizę. Zbudowany jest modułowo, co oznacza, że można go dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Każde narzędzie systemu jest ze sobą zintegrowane, co pozwala na wprowadzanie zmian we wszelkich powiązanych z projektem aplikacjach.

System NX i jego część projektowa pozwala na łączenie różnych technik modelowania – synchroniczne, bryłowe, powierzchniowe, konwergentne itp., a także umożliwia pracę z najbardziej złożonymi i wymagającymi złożeniami części. System daje możliwość wprowadzania zmian konstrukcyjnych, a także wtórzenia wielu wariantów tego samego produktu.

NX CAD to system, który dodatkowo może zostać wzbogacony o moduły wyspecjalizowane – narzędziowe, instalacyjne i branżowe.

NX CAD i jego zalety

Zaletami systemu NX CAD jest możliwość integracji różnych narzędzi, które są niezbędne w pracy konstruktora i projektanta CAD w obrębie Siemens NX, a także współpraca z dużą ilością systemów CAD. Posiada przejrzysty, intuicyjny, spójny i funkcjonalny interfejs. Umożliwia użytkownikowi przeprowadzanie symulacji i prototypowania w czasie rzeczywistym, a dodatkowo oferuje nowoczesne narzędzia do parametryzacji i inspekcji geometrii pod kątem założeń projektowych. a System może być rozbudowany o dodatkowe moduły, które przydadzą się w branży aeronautyki, motoryzacji czy też przemysłu stoczniowego.

System NX CAD to zaawansowane funkcjonalności modelowania oferujące szereg poleceń do kontroli i analizy kształtów. Prostota aktualizacji i wprowadzania zmian w rozbudowanych projektach, a także pełna automatyzacja sprawiają, że praca z systemem NX CAD jest przyjemniejsza, ale przede wszystkim wydajna bez utraty jakości.

NC CAD obsługuje nowoczesne technologie i można zainstalować go na systemach Windows oraz Mac OS.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „NX CAD”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
1 × 21 =