LibreCAD

Kategoria:

Opis

LibreCAD to darmowe oprogramowanie open source dla systemów macOS, Linux i Windows. Stanowi ono alternatywę dla popularnych, profesjonalnych programów do modelowania 2D i 3D i pakietu projektowego Auto CAD. Radzi sobie z emulacją, a w niektórych przypadkach nawet przewyższa zdolności AutoCADa, co sprawia, że LibreCAD umożliwia projektantom wnętrz i entuzjastom grafiki stworzenie projektów CAD o najwyższych standardach.

Kategorie narzędzi LibreCAD, to: Linia, wielowiersz, klin, tekst, wymiar. Do rysowania używa zaawansowanego systemu przyciągania, bloków, włazów, warstw, szablonów, 2D iso / ortho. Zawiera wysoce konfigurowalny wygląd zewnętrzny (GUI), tryb edytora tekstu, zaawansowane narzędzia do linii stycznej i okręgów, narzędzia elipsoidalne (linie, prostokąty, etc.). Posiada wbudowane tutoriale i jest dostępny w ponad 30 różnych językach.

LibreCAD używa formatu pliku AutoCAD DXF do zapisywania oraz importowania plików oraz pozwala wyeksportować projekt do wielu innych formatów. Odczytuje także pliki DWG, SHP, JWW i PIC.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „LibreCAD”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
16 × 21 =