ARCHline.XP

Kategoria:

Opis

ARCHline.XP to program BIM / CAD opracowany przez węgierską firmę CadLine. Jest przeznaczony dla inżynierów architektury, planistów kosmicznych, inżynierów lądowych oraz geometrów. Umożliwia tworzenie dokumentacji projektowej – od projektu koncepcyjnego, modelowania strukturalnego, fotorealistycznej wizualizacji, planowania urbanistycznego, poprzez rekonstrukcję i fotogrametrię, po pomiary i obliczenia.

Program ARCHline.XP pozwala użytkownikom stworzyć “wirtualny budynek” ze wszystkimi niezbędnymi częściami – od fundamentu po konstrukcję dachu.

Projekt w ARCHline.XP ma hierarchiczną organizację. Podstawową jednostką jest budynek. Budynek jest stworzony z warstw będących zestawami elementów, w skład których wchodzą belki, kolumny, panele,ściany,drzwi, okna, etc. Każdy z tych elementów jest obiektem parametrycznym, które użytkownik aranżuje i dostosowuje według własnych potrzeb poprzez określenie wymiarów każdego elementu, materiałów, metody kreślenia, grubości i rodzajów linii, wzorów przekroju, możliwość przypisania do żądanej warstwy, a także podanie ceny za jednostkę wielkości elementu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ARCHline.XP”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
32 ⁄ 8 =