22 października 2014 Zapraszamy do największego zgromadzenia użytkowników SolidWorks w Polsce. Konferencja skupi się na rozwiązaniach CAD / CAM / CAE / PDM / PLM.


Liczba wolnych zmniejsza się codziennie. Biorąc udział w spotkaniu, tworząc dziś!

W tym roku miejscem spotkania będzie SolidCAM i prz_racing_1

SNC Solutions był jedynym wydarzeniem firma zaprasza swoich klientów ze swoimi produktami. W tym roku, firma będzie reprezentował m.in. Silesia Automotive i silesia_automotive

Zdarzenie uczestniczyli także goście specjalni. Jego prezentacja da przedstawiciela SolidWorks Corp., które mówią nam nie tylko o najnowszej wersji SolidWorks, ale również ciekawostki świecie 3D CAD. Technologia wokół nas codziennie i fizyki opowie gość specjalny kanał telewizyjny Discovery Science.


Nie będzie również regularne punkty konferencji. Tylko uczestnicy spotkania SNC będą uczestniczyć w warsztatach Modelmania technicznym konkursu i certyfikacji CSWA / CSWP.


Zapraszamy do udziału w konferencji z wyjątkową atmosferą, gdzie są użytkownicy i entuzjaści CAD / CAM / CAE / PDM / PLM. Ostatnie dni w lewo z ich udziałem. Liczba miejsc maleje codziennie, a ich liczba jest ograniczona. Nie zwlekaj z decyzją!


Konferencja ma 22 października 2014 . Rejestracja na0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
20 × 18 =