dzisiaj, aby poinformować Cię o najnowszych poglądów wykonane publiczną profesjonalną progeCAD! Ten unheralded, jak wyżej, w wersji 2015, ale progeCAD 2016 Professional.


Od teraz można rozpocząć testowanie zastosowanie nowej edycji naszych najpopularniejszych produktów

W pobierz wystarczy umieścić angielską wersję progeCAD 2016 Professional. Edycja polska zapewni w najbliższych dniach.


Poza zmianą nazwy ogłoszonego w nowym progeCAD 2016 pozostają bez zmian. Należą do nich m.in.

Wprowadzenie Dynamiczny to alternatywna metoda do inicjowania polecenia przez okno wiersza poleceń znajduje się bezpośrednio nad kursorem myszy. Może on być używany do wprowadzania danych, to jest długość linii albo średnicy koła o jednoczesnego wyświetlania zmian dynamicznych w przypadku ruchu kursora. Jeśli wprowadzenie dynamiki jest włączona, kursor pojawia się okno dynamicznie aktualizowane dane. Podczas aktywnego polecenia Można wprowadzić wartości lub polecenia skrótu w miejscu kursora do pola. dynamiczne ustawienia wejściowe mogą być zmienione, aby sprostać wymaganiom zasada działania użytkownika. Funkcja ta zwiększa produktywność zwiększyć efektywność rysunek pracy.


koordynować Dynamiczny system – poprzednia wersja progeCAD ograniczyć przez użytkownika konieczność zmiany płaszczyzny XY obiektów 3D. Wymagane jest za każdym razem nowy system, aby określić zmiany w widzeniu współrzędnych. Układ dynamiczny nowy koordynować automatycznie tworzy tymczasowy XY płaszczyzny rysunku. SCP dynamiczny znacząco skraca czas pracy w środowisku 3D.


chmura – rejestracja i otwierania rysunków w chmurze. ProgeCAD chmura pozwala na łatwy dostęp do rysunków, niezależnie od lokalizacji. Co więcej jest to najlepszy sposób na dystrybucję kart z zespołem lub klientów. ProgeCAD kompatybilny ze wszystkimi popularnymi usługami cloud do dystrybucji i synchronizować (Dropbox, napęd Google, Microsoft onedrive) cloud. Ponadto ustawienia progeCAD są przechowywane w chmurze, umożliwiając łatwy eksport do innych komupterów.


chmury

ciało uchwyt Zaawansowane – Przy wyborze solidne uchwyty są aktywowane przez (zmiana kształtu i wielkości), obiekt może być modyfikowany. Przykładowo, zmieniając height zmienia swój kształt i promień podstawy stożka. Ta funkcja została dodana w celu usprawnienia prac operacji 3D.


ORTHO 3D – oprócz klasycznej ograniczyć ruch kursora w osi poziomej i pionowej (x, y) progeCAD oferuje również najnowsze prace w ortogonalny osi Z

Uwagi – z tych obiektów, można zmienić skalę w oparciu o skalowanie, więc notatki są wyświetlane w odpowiednim rozmiarze , Mogą być stosowane na przykład. Przy drukowaniu większych rozmiarach. Przedmioty do bloków są notatki, tekst, atrybuty, włazy, tolerancja i wymiary.


. pola Auto – służy do automatycznego wstawiania i zaktualizować tekst do podpisu lub innego tekstu w rysunku


tekst wpisany na łuku – komenda _ARCTEXT umożliwia wprowadzanie tekstu i wyrównanie wzdłuż łuku istniejącej zgodnie z określonymi parametrami. Jest to przydatna funkcja podczas umieszczania prezentacji tekstu zakrzywiony w rysunku.


pg2016_logo

. Symbol Wiersz polecenia przerwane tworzy linie i krzywe (polilinie) przerwa linia


PDF / A – progeCAD 2015 może wygenerować plik PDF do PDF / PDF / A format pliku staje instytucji publicznego PDF wymagany tylko. Jest on standaryzowany do normy ISO wersji PDF zaprojektowany specjalnie dla cyfrowej archiwizacji dokumentów elektronicznych. Jest ona definiowana tak, że PDF / A zapisywane mogą być otwarte bez utraty informacji we wszystkich programach przyszłych czytać.


. Zaawansowane kolejność rysowania – nowy panel instrumentów, aby skierować obiekt rysunek zaawansowany zamówienie CAD


tryb poleceń auto-fill – lub wprowadzając zmienną, w którym na liście możliwych poleceń lub gdy pojawi się pasek poleceń wybranych zmiennych systemowych na podstawie uprzednio wprowadzonego do sieci. Toolkit „must have” dla profesjonalistów pracujących na podstawie wiersza poleceń, a nie z pasków narzędzi i menu.


progecad.pl
Kategorie: Archiwum

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
29 ⁄ 29 =