dzisiaj, aby poinformować Cię o najnowszych poglądów wykonane publiczną profesjonalną progeCAD! Ten unheralded, jak wyżej, w wersji 2015, ale progeCAD 2016 Professional.


Od teraz można rozpocząć testowanie zastosowanie nowej edycji naszych najpopularniejszych produktów

W pobierz wystarczy umieścić angielską wersję progeCAD 2016 Professional. Edycja polska zapewni w najbliższych dniach.


 progecad2016-picture koordynować Dynamiczny system – poprzednia wersja progeCAD ograniczyć przez użytkownika konieczność zmiany płaszczyzny XY obiektów 3D. Wymagane jest za każdym razem nowy system, aby określić zmiany w widzeniu współrzędnych. Układ dynamiczny nowy koordynować automatycznie tworzy tymczasowy XY płaszczyzny rysunku. SCP dynamiczny znacząco skraca czas pracy w środowisku 3D.


chmura – rejestracja i otwierania rysunków w chmurze. ProgeCAD chmura pozwala na łatwy dostęp do rysunków, niezależnie od lokalizacji. Co więcej jest to najlepszy sposób na dystrybucję kart z zespołem lub klientów. ProgeCAD kompatybilny ze wszystkimi popularnymi usługami cloud do dystrybucji i synchronizować (Dropbox, napęd Google, Microsoft onedrive) cloud. Ponadto ustawienia progeCAD są przechowywane w chmurze, umożliwiając łatwy eksport do innych komupterów.


chmury

ciało uchwyt Zaawansowane – Przy wyborze solidne uchwyty są aktywowane przez (zmiana kształtu i wielkości), obiekt może być modyfikowany. Przykładowo, zmieniając height zmienia swój kształt i promień podstawy stożka. Ta funkcja została dodana w celu usprawnienia prac operacji 3D.


ORTHO 3D – oprócz klasycznej ograniczyć ruch kursora w osi poziomej i pionowej (x, y) progeCAD oferuje również najnowsze prace w ortogonalny osi Z

Uwagi – z tych obiektów, można zmienić skalę w oparciu o skalowanie, więc notatki są wyświetlane w odpowiednim rozmiarze , Mogą być stosowane na przykład. Przy drukowaniu większych rozmiarach. Przedmioty do bloków są notatki, tekst, atrybuty, włazy, tolerancja i wymiary.


. pola Auto – służy do automatycznego wstawiania i zaktualizować tekst do podpisu lub innego tekstu w rysunku


tekst wpisany na łuku – komenda _ARCTEXT umożliwia wprowadzanie tekstu i wyrównanie wzdłuż łuku istniejącej zgodnie z określonymi parametrami. Jest to przydatna funkcja podczas umieszczania prezentacji tekstu zakrzywiony w rysunku.


pg2016_logo

. Symbol Wiersz polecenia przerwane tworzy linie i krzywe (polilinie) przerwa linia


PDF / A – progeCAD 2015 może wygenerować plik PDF do PDF / PDF / A format pliku staje instytucji publicznego PDF wymagany tylko. Jest on standaryzowany do normy ISO wersji PDF zaprojektowany specjalnie dla cyfrowej archiwizacji dokumentów elektronicznych. Jest ona definiowana tak, że PDF / A zapisywane mogą być otwarte bez utraty informacji we wszystkich programach przyszłych czytać.


. Zaawansowane kolejność rysowania – nowy panel instrumentów, aby skierować obiekt rysunek zaawansowany zamówienie CAD


tryb poleceń auto-fill – lub wprowadzając zmienną, w którym na liście możliwych poleceń lub gdy pojawi się pasek poleceń wybranych zmiennych systemowych na podstawie uprzednio wprowadzonego do sieci. Toolkit „must have” dla profesjonalistów pracujących na podstawie wiersza poleceń, a nie z pasków narzędzi i menu.


progecad.pl
Kategorie: Archiwum

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
13 × 29 =