Mamy przyjemność ogłosić wydanie progeCAD 2016 Profesjonalne poglądów polskich! Od teraz można rozpocząć testowanie korzystania z polskiej edycji najpopularniejszego produktów progeCAD 2016 Profesjonalne alternatywę do AutoCAD

Plik instalacyjny dla wersji progeCAD 2016 Professional PL można pobrać . Klienci mają prawo do bezpłatnego uaktualnienia do ogłosić, że kody aktywacyjne zostaną wysłane do nich elektronicznie


2015-04-28_23h06_19

W uzupełnieniu do zmiany nazwy ogłoszonego w nowym progeCAD 2016 pozostają bez zmian. Należą do nich m.in.


Wprowadzenie Dynamiczny to alternatywna metoda do inicjowania komend w oknie wiersza poleceń znajdują się bezpośrednio nad kursorem myszy. Może on być używany do wprowadzania danych, to jest długość linii albo średnicy koła o jednoczesnego wyświetlania zmian dynamicznych w przypadku ruchu kursora. Jeśli wprowadzenie dynamiki jest włączona, kursor pojawia się okno dynamicznie aktualizowane dane. Podczas aktywnego polecenia Można wprowadzić wartości lub polecenia skrótu w miejscu kursora do pola. dynamiczne ustawienia wejściowe mogą być zmienione, aby sprostać wymaganiom zasada działania użytkownika. Funkcja ta zwiększa produktywność zwiększyć efektywność rysunek pracy.


koordynować Dynamiczny system – Wczesne wersje ograniczonym użytkownika progeCAD trzeba zmienić płaszczyznę XY obiektów 3D. Było to konieczne, gdy układ definicja nowego współrzędnych do zmiany widoku. Układ dynamiczny nowy koordynować automatycznie tworzy tymczasowy XY płaszczyzny rysunku. SCP dynamiczny znacząco skraca czas pracy w środowisku 3D.


chmura – rejestracja i otwierania rysunków w chmurze. ProgeCAD chmura pozwala na łatwy dostęp do rysunków, niezależnie od lokalizacji. Co więcej jest to najlepszy sposób na dystrybucję kart z zespołem lub klientów. ProgeCAD kompatybilny ze wszystkimi popularnymi usługami cloud do dystrybucji i synchronizować (Dropbox, napęd Google, Microsoft onedrive) cloud. Ponadto ustawienia progeCAD są przechowywane w chmurze, umożliwiając łatwy eksport do innych komputerów.


chmury

ciało uchwyt Zaawansowane – Przy wyborze solidne uchwyty są aktywowane przez (zmiana kształtu i wielkości), obiekt może być modyfikowany. Przykładowo, zmieniając height zmienia swój kształt i promień podstawy stożka. Ta funkcja została dodana w celu usprawnienia prac operacji 3D.


ORTHO 3D – oprócz klasycznej ograniczyć ruch kursora w osi poziomej i pionowej (x, y) oferuje progeCAD także ostatnia praca w ortogonalny do osi z

Uwagi – z tych obiektów, można zmienić skalę w oparciu o skalowanie, więc notatki są wyświetlane w odpowiednim rozmiarze , Mogą być stosowane na przykład. Przy drukowaniu większych rozmiarach. Przedmioty do bloków są notatki, tekst, atrybuty, włazy, tolerancja i wymiary.


. pola Auto – służy do automatycznego wstawiania i zaktualizować tekst do podpisu lub innego tekstu w rysunku


tekst wpisany na łuku – komenda _ARCTEXT umożliwia wprowadzanie tekstu i wyrównanie wzdłuż łuku istniejącej zgodnie z określonymi parametrami. Jest to przydatna funkcja podczas umieszczania prezentacji tekstu zakrzywiony w rysunku.


pg2016_logo

. Symbol Wiersz polecenia przerwane tworzy linie i krzywe (polilinie) przerwa linia


PDF / A – progeCAD 2016 może wygenerować plik PDF do PDF / PDF / A format pliku staje instytucji publicznego PDF wymagany tylko. Jest on standaryzowany do normy ISO wersji PDF zaprojektowany specjalnie dla cyfrowej archiwizacji dokumentów elektronicznych. Jest ona definiowana tak, że PDF / A zapisywane mogą być otwarte bez utraty informacji we wszystkich programach przyszłych czytać.


. Zaawansowane kolejność rysowania – nowy panel instrumentów, aby skierować obiekt rysunek zaawansowany zamówienie CAD


tryb poleceń auto-fill – lub wprowadzając zmienną, w którym na liście możliwych poleceń lub gdy pojawi się pasek poleceń wybranych zmiennych systemowych na podstawie uprzednio wprowadzonego do sieci. Toolkit „must have” dla profesjonalistów pracujących na podstawie wiersza poleceń, a nie z pasków narzędzi i menu.
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
18 + 4 =