Od pierwszego samochodu produkcyjnego w świecie do dnia Goodyear produkuje wysokiej jakości opon dla producentów niemal wszystkie znane samochody. Jest to możliwe ze względu na precyzję parku maszyn roboczych.


Goodyear jest jednym z pionierów w historii motoryzacji. Ale nie jest to opony były pierwszymi produktami firmy Ohio. Pod koniec XIX wieku, samochody były egzotyczne produkty niszowe, więc założyciele firmy rozpoczęła produkcję opon do rowerów i dorożkami i innych wyrobów gumowych, takich jak węże pożarnicze.


Kiedy w samochodzie na początku XX wieku rozpoczął swoją serię, Goodyear miał w tej swojej niemałej części Henry Ford wyposażył pierwszy samochód produkcji, model T, firma Goodyear opony opona & amp; Rubber Company. Produkcja opon do pierwszych pojazdów Daimlera, Goodyear ugruntowała swoją pozycję na rynku międzynarodowym, a w 1916 roku stał się największym producentem opon na świecie.


. Aby Cana Coskun, pracuje w fabryce w Philippsburg jako specjalista konserwacji i utrzymania planisty, śledzenie Laserowa precyzja to gwarancja produkcji i satysfakcji z wysokiej jakości klientów: „Użytkownik końcowy może pośrednio” czuć „wpływu laser Tracker. najmniejsze odchylenie w produkcji odzwierciedla przede wszystkim w zachowaniu opon na drodze. ”


Po FARO Laser Tracker okazała się skuteczna w innych warsztatach Goodyear, stosowany od 2005 roku również w Philippsburg, w tym od roku 2013, najnowszy model – FARO Laser tracker Vantage. Poza wysoką dokładność może Coskun docenią także oszczędność czasu, który pozwala systemu pomiarowego. Korzystanie z monitorowania w czasie montażu i tworzenia nowej maszyny, która może zostać skrócony do jednego tygodnia. Laser Tracker umożliwia debugowanie również wystąpić z powodu osoby uznane dostosować komponenty systemu. W ten sposób byli w stanie w ciągu jednego dnia, aby wyeliminować usterkę maszyny produkcyjnej poprzez pomiar i ponownej regulacji.


Dla FARO Laser Tracker Coskun Kanie jest narzędziem pomiaru idealne do zastosowania w konserwacji i naprawy maszyn Goodyear. Można zacząć szybko i powszechne korzystanie z niego, a obsługa jest bardzo prosta. Ponadto, instrument ten pozwala zaoszczędzić czas i jest bardzo dokładna.


O Goodyear Dunlop Tires Germany GmbH:

Goodyear Dunlop Tires Germany GmbH jest producentem opon Goodyear działać globalnie. Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava and pięć strong marki Dębica, że ​​producenci, które świadczą o niezależnej kompetencji produktu. Około 7400 pracowników firma produkuje łącznie sześć zakładów produkcyjnych w Niemczech, około 30 milionów opon rocznie. Zakład w Philippsburg produkowane każdy dzień jest 19.000 opony dla wymagających przemysłu motoryzacyjnego.


Źródło: faro.com

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
29 − 22 =