Dokładnie, część substancja chemiczna Holdings Grupa Mitsubishi nowe włókna do drukowania 3D – PET i wydajny włókno PLA Oba typy włókien są przeznaczone do użytku drukarki użyciu. Technologia FFF (topiony produkcji włókno) i zapewniają większą elastyczność, przezroczystość, funkcjonalność i jakość druku na materiale w porównaniu do poprzednich rozwiązań. Made in Japan, bardzo zaawansowanych materiałów rozszerzyć zakres firm w kategorii druku 3D, poświęcony projektantów, inżynierów, hobbystów i wiele innych.


włókna PLA jest bardzo popularne w środowisku drukowania 3D względu na niską toksyczność i lepiej zielone poświadczenia porównaniu z tworzyw sztucznych na bazie ropy naftowej. Jednak w przypadku włókien PLA czasami są problemy i zniekształcenia zmiażdżenia. W celu wyeliminowania tych niedogodności, nowy, o wysokiej zawartości włókna PLA Zastenografowanego jest wzbogacony materiałów dostarczonych przez Mitsubishi, dzięki czemu włókno ma dłuższą żywotność drukowanego obiektu. Ponadto, ta unikalna mieszanka jest gładka na tyle, aby wykorzystać papier ścierny konwencjonalnego mielenia. Jest to istotne w przypadku obiektów 3D wykonane w celach demonstracyjnych.


żarnik

Nowy Verbatim PET jest stabilna, jednak bez lekkiego tworzywa sztucznego, które jest powszechnie stosowane do pakowania napojów. Zapotrzebowanie na włókna PET zwiększa drukowanie 3D przemyśle ze względu na łatwość stosowania, wytrzymałość (wytrzymałość na rozciąganie 70 MPa *), i wysoką przezroczystość optyczna (transmitancji 90% +). Przedmioty drukowane z włókien PET jest stosunkowo gładka, teksturę podobną pasek, przezroczysta i błyszczący wygląd.


„Made in Japan z wysokiej jakości materiałów i zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, nowe włókna oparte na zaawansowanych procesów produkcyjnych i opatentowane pozwalają uzyskać możliwie najlepsze rezultaty w druku 3D. Wiemy, że konsekwencja jest kluczem druk przemysł 3D. Nowe włókna Verbatim zapewnia stałą jakość niezależnie od cewki. produkty oferują lepsze tolerancje mechaniczne, bez ryzyka zatkania lub zablokowania w drukarce „, wyjaśnia Rüdiger Theobald, dyrektor EMEA Marketing Verbatim.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
27 ⁄ 9 =