Skąd wiesz, że konstrukcja jest optymalna? Wybór parametrów kształtu i cech fizycznych szeroko pojętego projektowania zależy intencją projektu (charakterystyka celów projektu do realizacji).

W dodatku – skierowaną wysoce konkurencyjny – chcemy, aby zminimalizować koszty operacyjne , Niezależnie od kryteriów optymalizacyjnych reagowania, co jest najlepszym wyborem, musimy zrobić test. I NBSP;

Cyfrowe prototypowanie jest ekonomicznie najbardziej odpowiednim sposobem sprawdzenie wytrzymałości konstrukcji, odkształcenia, naprężenia, przemieszczenia, przepływu strumienia ciepła płynów i wielu innych scenariuszy.

kluczowym elementem rozwiązania tego narzędzia i dostarcza oprogramowanie DPS jest SolidWorks Symulacja i symulacji przepływu . To kompleksowe narzędzia badawcze do symulacji i ulepszania produktów cyfrowych.

Oprogramowanie SolidWorks Simulation jest & nbsp zestaw rozwiązań do analizy strukturalnej z wykorzystaniem metody elementów skończonych przewidzieć rzeczywiste zachowanie gotowego produktu testowania wirtualnych modeli CAD. SolidWorks Simulation oferuje nowoczesne środowisko do wykonywania złożonych symulacje przepływów pracy i intuicyjny odpowiedź wiedzy do trudnych pytań scenariusze inżynierii uwzględniających złożone obciążenia i problemy interdyscyplinarne. Już w projektowaniu produktów mogą być testowane na wielu parametrów, takich jak trwałość, statycznej i dynamicznej reakcji i zachowania termicznego, a wyniki wykorzystane do optymalizacji projektu jeszcze we wczesnym stadium rozwoju.

przepływu moduł intuicyjny SolidWorks Simulation symulacji obliczeniowej dynamiki płynów (CFD), pozwala projektantom symulować przepływ cieczy lub gazu w rzeczywistych warunkach, scenariuszy wdrażania „co jeśli?” Analiza i skuteczna wymiana ciepła i siły działające na zanurzonych lub sąsiednich elementów. przepływu płynów, wymiany ciepła i przepływu siły są czynnikami kluczowymi dla powodzenia projektu.

Powyższy narzędzia dedykowane prawo w “tabeli” konstruktor mówi ekspert DPS Software, wideo Thomas Jęczarek cykl 6-segmentowe “ Symulacja panel “. Ciesz się!

cykl “symulacji panel”


 1. Kiedy wiemy konstrukcja jest optymalna?


https://youtu.be/KhH0lVjrqQw


 1. wymieniające ciepło czyli jak efektywnie wykorzystać SolidWorks Flow Simulation?


https://youtu.be/yrYA2FrTgIs


 1. co ten to jest katastrofa, a gdzie do błędnych wyników w analizie?


https://youtu.be/WyepQlpHNOg


 1. analiza parametryczna SolidWorks i symulacji przepływu symulacji • Jak projektanci maszyn mogą używać SolidWorks Simulation?


 • https://youtu.be/LdvjWnJVqx8


  1. Co jest to swobodna powierzchnia w SolidWorks Flow Simulation 2018?


  https://youtu.be/_rV0BTLsGY4  Kategorie: Archiwum

  0 komentarzy

  Dodaj komentarz

  Avatar placeholder

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Solve : *
  3 + 28 =