Narzędzia Galeria i gatunki wysokie Materiał narzędzia sprostać wyzwaniom możliwością zwiększenia wydajności, zwiększenie bezpieczeństwa produkcji i żywotność wałów napędowych narzędzie obróbcze .. portfolio rozwiązań firmy Sandvik Coromant do produkcji części samochodowych jest szeroka gama narzędzi i zaprojektowane, aby wstawić stopni przetwarzanie optymalizacji wałów napędowych

From, przez laminowanie stali przed utwardzeniem, wysokie oceny dla GC4325 i GC4315 zarówno powierzchnie toczenia operację i nudny zapewniają wysoki poziom odporności na ścieranie, zdolność do działania w wysokich temperaturach przetwarzania i krawędzi tnących zachowując swoje właściwości przez długi okres czasu.


kolei twardych płyt z ostrzami sześcienny azotek boru (CBN), który oferuje wysoką jakość wykończenia powierzchni stali zakres twardości 58-65 HRC. Produkcja CBN Sandvik Coromant możliwość optymalnej wycieraczką do zastosowań określonych WH (krawędź ostrza odpowiedniego wycieraczką do walcowania materiałów twardych) generuje małe siły tnące, które mogą pozostawić warstwę powierzchniową w bardzo dobrym stanie i WG (wycieraczki leczenie ogólne), który umożliwia korzystanie z wysokiej paszy.SAN828_122086_LR Narzędzia do rowków CoroCut® 1-2 serie oferują wiele korzyści podczas obróbki wałów. Na przykład, mechanizm wzmocnionego opatentowane sprężynowy zapewnia wysoką twardość i odpowiedniej siły zaciskowej do czasu, który pozwala na dokładne podawanie czynnika chłodniczego od góry i od dołu, i łatwość związku z „wtyczki i zaawansowania „adaptery. Warto zauważyć, że płyty są już płytek CoroCut 1-2 oferując najwyższą dostępną wydajność toczenia stali klasy GC4325.


Oczywiście, zaawansowane projekty, takie jak wały, wymaga wielu frezy tarczowe i przekładnię ślimakową. Jednym z narzędzi, idealnych do sprostania temu wyzwaniu jest śruba CoroMill wiertła wkładka 176 innowacyjnych wydajne biegi obróbcze, przeznaczone do modułu przekładni zębatej w zakresie od 4 do 10. Ponadto, powszechne stosowanie wałów napędowych są cięcia leczenie dysk CoroMill 172 do jakości frezowania zarysów zębów, i tym podobne, CoroMill 171 na kółkach z mniejszych modułów. Ostatecznym zastosowanie płytek, gdzie takie same pochodzenie korpus frezu może być stosowany do mocowania płytek do różnych zarysów zębów.


zęby i rowki na wałkach napędowych można również przeprowadzić za pomocą InvoMilling ™ Technology, unikalną propozycją dla Sandvik Coromant do kół zębatych śrubowych i zachęcać do korzystania z frezów CoroMill wiertła z serii 161 i 162 przy użyciu jednego narzędzia do wielozadaniowej obrabiarki lub centrum obróbcze pięcioosiowym można tworzyć różne kontury w prosty sposób przez zmianę programu CNC, bez zmiany narzędzi.


Aby uzyskać więcej informacji na temat pełnej gamy rozwiązań narzędziowych do obróbki wałów napędowych – w tym niezwykłe i rozwiązania zoptymalizowane dla produkcji masowej – można znaleźć na stronie Źródło: sandvik.coromant.com/pl
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
8 − 3 =