Aktualna wersja: 7.5

Wersja

Język: polski, angielski

Zintegrowana platforma: AIX, HP-UX, Linux, IRIX, Solaris, Windows, Windows 64-bit, Mac OS

Producent: Siemens Product Lifecycle Management Software

adres strony internetowej: www.camdivision.pl

Typ systemu: CAM

CAM

NX CAM NX pracuje jako w pełni zintegrowany pakiet NX CAD lub niezależny system CAM. Jest to system wyższego rzędu z niezwykłych możliwości kontroli trajektorii. Ma możliwość korzystania z modelowania synchronicznego wersję językową Polski, ceny dostosowane do naszego rynku krajowym i interaktywny interfejs.


NX CAM jest elastyczny system programowania North Carolina, który maksymalizuje korzyści wynikające z zastosowania najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych obrabiarek. NX CAM jest systemem CAM, który spełnia wszystkie oczekiwania dotyczące programowania NC i wdrożenie kompletnej symulacji obrabiarki. To pozwala użytkownikom korzystać tylko jeden wniosek CAM od jednego dostawcy.klucz NX CAM funkcje:

obróbka wirniki

Moduł frezowanie 5 oś jest wyposażona w nowe sposoby leczenia pakietów części dedykowany samolotów i wirników łopatkowe typu (blisko obróbki / wirnika). Prezentowane predefiniowane operacje obróbki zgrubnej wirnika) obróbka resztek, wykończenie przestrzeni między łopatkami, same ostrza robocze promienie zaokrąglenia jako posiadające specjalne właściwości. I NBSP; wygładzania ścieżki, które kontrolują nachylenie łopatek w stosunku do powierzchni / zakrzywionej prowadnicy i wsparcia zoptymalizowane do obróbki wirników

czasu przetwarzania i Dokładny mechanizm

NX CAM zmiana władzy nie oznacza ścieżkę konwersji. W nowej wersji dodano możliwość dokładnego określenia wartości gwałtownych ruchów i zmian w ich W każdej chwili, aktualizuje czas obróbki. Dodatkowo można zdefiniować czas zmiany narzędzia.


3D profilu

3D przekroje przetwarzania operacji wygładzania rozciąga się pod osi Z, który umożliwiłby prowadzenie procesów z szybko zmieniających się krzywiźnie.

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
15 − 8 =