Przy wprowadzeniu matrycy AVMA, zapewnia wysoki współczynnik kontrastu obrazu statycznego 5000: 1 (wartość osiągnie dynamiczny 20 000: 000: 1), daje kąt rzeczywiście szeroki widok 178 ° (w poziomie) i 178 ° (w pionie) podczas gdy wysoki kontrast, który jest zasadniczą różnicę z tańszych rozwiązań opartych na matrycy TN jest zachowana. Dla PHILIPS 241P4QPYES wyposażony jest również wbudowane oprogramowanie SmartImage i SmartControl Premium -. Co pozwala na dostosowanie monitora do własnych potrzeb


PHILIPS 241P4QPYES jest wyposażony w wbudowane głośniki oraz złącza: Display Port, DVI-D (z HDCP), VGA, cztery słuchawki porty USB, wyjście audio Wejście PC i , Więc użytkownik może jednocześnie podłączyć Blu-ray, kamery, przenośne dyski twarde, PDA lub drukarkę. Model ten nadaje się również do montażu na ścianie zgodnego z VESA.


Monitor wykorzystuje Powersensor czujnika. sygnał podczerwieni sprawdzenia obecności użytkownika z monitora, a przy jej braku, pulpitu jaskrawość ekranu zmniejsza się. Powoduje to zmniejszenie zużycia energii o 80%. Monitor posiada również przełącznik na klasycznej stronie, która pozwala całkowicie odłączyć zasilanie.


Niskie zużycie energii oraz dbałość o aspekty ekologiczne – ponad 65% z tworzyw sztucznych stosowanych w wyświetlaczu poużytkowych z recyklingu, a obudowa jest PCW / BFR – są m.in potwierdzony przez wiele certyfikatów. Energy Star 5.0, TCO Edge EPEAT Gold.


wagi 5,9 kg monitora o wymiarach 565 x 518 x 220 mm (podstawa)

.

Gwarancja i cena

Sugerowana cena detaliczna monitora Philips 241P4QPYilipsES od producenta wynosi 1199 zł brutto. Urządzenie jest objęte gwarancją producenta trzy lata w drzwiach systemu drzwiowego.


Źródło: Philips, in4.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
14 ⁄ 7 =