Firma 3Dconnexion wprowadza na rynek nowe modele bezkonkurencyjnej myszy CadMouse.

Firma 3Dconnexion rozszerzyła swoją ofertę urządzeń peryferyjnych zaprojektowanych z myślą o potrzebach profesjonalnych użytkowników. Udoskonalona seria myszy CadMouse zawiera teraz modele o kompaktowym kształcie: przewodowy i bezprzewodowy oraz pełnowymiarowy model profesjonalny dla zaawansowanych użytkowników.  

Nowe produkty spełniają specyficzne i wysokie wymagania użytkowników, począwszy od preferencji dotyczących rozmiaru dłoni i rodzaju chwytu, a skończywszy na funkcjach specjalistycznych aplikacji, rozbudowanej programowalności i właściwościach mobilnych dla często podróżujących osób.

Wprowadzając te trzy nowe modele myszy CadMouse, firma 3Dconnexion sprostała kilku poważnym wyzwaniom projektowym.

CadMouse Compact to kompaktowa mysz z dedykowanym środkowym przyciskiem, która pomimo niewielkich rozmiarów, dzięki ergonomicznej budowie i wygodnym przyciskom zminimalizuje obciążenie dłoni wynikające z powtarzających się kliknięć i ruchów. Ta lekka mysz przewodowa jest przeznaczona dla tych, którzy preferują połączenie przewodowe i niewielki rozmiar myszy ze względu na wielkość dłoni lub ograniczoną ilość miejsca na biurku.
Więcej informacji na stronie internetowej 3Dconnexion.

Mysz CadMouse Compact Wireless firmy 3Dconnexion została opracowana z myślą o najwyższej wydajności bezprzewodowej w wygodnej, kompaktowej obudowie. Ta lekka i zwinna mysz, z wbudowanym potężnym akumulatorem, jest szczególnie odpowiedna dla projektantów i inżynierów, którzy preferują niewielkie narzędzia, szczególnie odpowiednie dla mobilnych stylów pracy.

CadMouse Pro to pełnowymiarowa mysz przewodowa, zaprojektowana specjalnie dla zaawansowanych użytkowników wymagających wygodnego użytkowania podczas długich sesji roboczych. Wyjątkowa technologia firmy 3Dconnexion, ergonomiczna budowa i przełomowa konstrukcja przycisków zapewniają najwyższą precyzję oraz komfort i szybkość pracy.

Nowe myszy firmy 3Dconnexion, wyprodukowane z najlepszych i najtrwalszych materiałów i komponentów, wyposażone zostały w udoskonalone kółko przewijania Smart Mouse Wheel 2, które zapewnia wysoką kontrolę i adaptacyjną nawigację. Funkcja Smart Scroll oferuje kilka zaawansowanych trybów przewijania, które automatycznie dostosują się w zależności od wykonywanych działań i aktywnej aplikacji.

„Funkcja Tick-to-Tick, specyficzna dla programów CAD, umożliwia użytkownikom powiększanie i pomniejszanie modeli i rysunków z wyjątkową płynnością. W innych środowiskach, szczególnie podczas przeglądania stron internetowych lub dokumentów, funkcja Smooth Scroll zapewnia równomierne przewijanie po każdym pierwszym przesunięciu kółka, co na przykład określa zawsze tą samą liczbę stron, które użytkownik zwykle przewija”, powiedział Antonio Pascucci, dyrektor generalny 3Dconnexion.

Znana z najwyższej wydajności i maksymalnego komfortu rodzina myszy CadMouse powstała w oparciu o 20-letnie badania nad ergonomią i technologią. Produkty 3Dconnexion słyną również z wyjątkowej estetyki wykonania i nowoczesnego designu.

„Kompaktowy format modeli CadMouse Compact i CadMouse Compact Wireless jest idealny dla wielu sposobów trzymania myszy, w szczególności do chwytania opuszkami palców. Pomimo kompaktowej konstrukcji nasz poziom perfekcjonizmu umożliwił utrzymanie poziomu czułości myszy i precyzyjnej kontroli, co gwarantuje płynną i wydajną pracę w środowisku CAD”, dodał Antonio Pascucci.

„Model CadMouse Pro ma większy, pełnowymiarowy kształt oraz przełomowo zaprojektowane przyciski, z których jesteśmy szczególnie dumni. Specjalnie wyprofilowane i wygodnie rozmieszczone przyciski zawiasowe zwiększają precyzję i szybkość reakcji kliknięcia, zapewniając bardziej kontrolowane reakcje myszy”.

3Dconnexion tworzy najbardziej na świecie zaawansowane, precyzyjne i wygodne urządzenia peryferyjne dla projektantów i inżynierów. Nasze produkty w pełni wspierają ponad 300 różnych aplikacji, pomagając specjalistom z różnych branż tworzyć lepsze projekty jeszcze wydajniej.


KONTAKT
Dominika Bugajska-Skwara
Tel. +48713435798
Email: dominika_bugajska-skwara@3dconnexion.com

Autor: 3Dconnexion

Kategorie: Artykuły

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
11 − 1 =