wióra

Nowe uchwyty są przeznaczone do mocowania uchwytów obrotowych narzędzie do wykorzystania w centrach tokarskich i tokarkach karuzelowych. Zastosowanie HPC ułatwia transportu bliskiego generowanie długich wiórów, na przykład. HRSA, tytan, stal nierdzewna typu Duplex lub stali wysokostopowej. Takie materiały są powszechnie stosowane w lotniczym, ropy naftowej i gazu i energii elektrycznej.


dostępne rozmiary C5, C6, C8 i C10 obsługuje system Coromant Capto HPC nie tylko przełącznik linii zasilania, ale również przyczynia się znacznie zmniejszyć czas przełączania i zestaw narzędzi. Są elastyczne w użyciu i łatwe w obsłudze tego typu „plug and play” Instalacja nie wymaga rurek zasilających chłodziwa.


oszczędzając sporo czasu

podpory uchwyty układu CoroTurn HP i CoroTurn® SL i uszczelki muszą wytrzymać maksymalne ciśnienie chłodziwa 200 bar (2900 psi). W zastosowaniu w kliencie – leczeniu łopatki silnika lotniczego z tytanu (23,22 CMC), – nowy uchwyt przystosowany do zasilania roztworu czynnika chłodniczego pod wysokim ciśnieniem łatwo pokonany przy podawaniu płynu klasycznej leczenie. Zwiększona prędkość posuwu i głębokości skrawania prowadzi do skrócenia cyklu 42 procent. Większa wydajność i lepsza kontrola wiórów cięcia pomógł uratować pracy 1500 godzin rocznie.


uchwyty Coromant Capto HP rozmiary C4, C5 i C6, na indywidualne zamówienie może być zintegrowany z wieżyczką obrabiarki obudowa lub suwaka

.Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
28 ⁄ 1 =