CoroDrill 870 mogą być zamówione w szerokim zakresie średnic, długości i stopnia, w zależności od zastosowania. Oferują one zwiększoną wydajność i tolerancje ciaśniejsze otworów wiertniczych przed dalszych etapach przetwarzania. bezpieczne połączenie pomiędzy korpus wiertła i końcówki gwarantuje niezawodności i precyzji, i wymiana szybki i łatwy końcówki, która redukuje czas obsługi do lepszego rozwoju obrabiarki.

Gatunki i geometrie

Nowe geometrie i gatunki zaciski gwarantują bezpieczeństwo zabiegu pozwala na zastosowanie większych szybkości posuwu, dla lepszej kontroli wiórów i dłuższej żywotności. Nowy gatunek GC2234 drobnoziarnisty substrat zastosowano z dużą zawartością chromu, a nowy naniesioną metodą PVD, optymalną do wiercenia grupy materiałów ISO M (stal nierdzewna). AlTiN cienka powłoka PVD najlepszą trwałość i odporność na dopasowanie ostrzy chipping.


Modele standardowe zdarzenia są dostępne o średnicach w zakresie od 10,00 do 26,65 mm (0,394 do 1,049 cala) i długości wiercenia do 8-krotności średnicy. Korpus każdego wiertła jest wyposażony w pojedynczy łącznik odpowiadający dopasowywania zacisków do niego oraz w celu umożliwienia wiercenia tolerancji, H9, H10.


Źródło: Sandvik Coromant
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
23 × 11 =