Rynek oprogramowania CAD (ang. Computer Aided Design) zawiera ogromną ilość rozwiązań, co sprawia, że wybór konkretnej aplikacji nie jest łatwą czynnością. W wielu przypadkach stawia się więc na najbardziej znane programy, które nie są jednak optymalnie dopasowane do potrzeb. Dlatego też lepszym rozwiązaniem może być wybór ZWCAD 2022. Co oferuje ten program? Dlaczego warto zastąpić nim inne aplikacje? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

ZWCAD 2022 – podstawowe informacje

ZWCAD to funkcjonalne oprogramowanie, które może być doskonałą alternatywą dla najbardziej znanych aplikacji CAD. Warto zwrócić na niego uwagę, ponieważ jest to program, którego funkcjonalność można dopasować do indywidualnych potrzeb, a co za tym idzie ograniczyć koszty związane z jego użytkowaniem. Co więcej, ZWCAD 2022 można pobrać i testować zupełnie za darmo przez 30 dni, wykorzystując jego pełną funkcjonalność. Po upływie tego okresu można wykupić bezterminową licencję, która umożliwi dalszą pracę z programem. Jeżeli jednak się na to nie zdecydujemy oprogramowanie nadal będzie działało, ale jedynie w formie przeglądarki plików umożliwiającej tworzenie rysunków do 1000 obiektów. Sam program ZWCAD 2022 to nowoczesne oprogramowanie, które obsługuje zarówno plik DWG, jak i najnowszy format pliku DXF.

ZWCAD 2022 – unikalne funkcje

ZWCAD 2022 to program, który dzięki bogatej funkcjonalności może zastąpić dotychczas wykorzystywane oprogramowanie CAD. Co więcej, posiada również unikalne funkcje, których nie znajdziemy w innych rozwiązaniach tego typu. Jest to przede wszystkim:

  • komentarze głosowe w rysunku – tworząc rysunek można w nim umieścić komentarze głosowe, które zostaną zapisane w pliku DWG. Oprogramowanie pozwala w każdej chwili odtworzyć zapisane wcześniej komentarze głosowe;
  • dopasowanie obiektów w rzutni ALIGNSPACE – polecenie pozwala dopasować obiekty w rzutniach (kąt obrotu, skala, czy położenie obiektu);
  • rysunkowe linie pomocnicze – ich obsługa jest możliwa dzięki poleceniu TK, które umożliwia wyznaczenie położenia kursora poprzez rysowanie linii pozornych poziomych lub pionowych na zadaną odległość;
  • gesty myszy – umożliwiają wprowadzenie poleceń do systemu CAD;
  • inteligentny wybór – funkcja pozwala w szybki sposób zaznaczyć na rysunku obiekty według określonych założeń;
  • generator kodów kreskowych i QR – polecenie QRCODE pozwala wygenerować kod QR z wybranym tekstem. Umożliwia to wstawienie do rysunku informacji, które można odczytać np. telefonem komórkowym.

Oczywiście ZWCAD 2022 posiada również wszystkie standardowe funkcje występujące w najpopularniejszych systemach CAD. Warto zwrócić uwagę również na szybkość jego działania, którą poprawiło wgranie najnowszej aktualizacji Service Pack 1.

Dlaczego warto wybrać ZWCAD 2022?

Opisane wyżej zalety ZWCAD 2022 sprawiają, że warto zainteresować się wdrożeniem tego programu we własnej firmie. Czy warto zastąpić nim dotychczas użytkowane oprogramowanie? W wielu przypadkach tak, ponieważ ZWCAD 2022 to nowoczesna aplikacja, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kontakt z dostawcą, który jest możliwy pod linkiem https://www.zwcad.pl/zapytanie-ofertowe.html pozwoli mu skonfrontować możliwości ZWCAD 2022 z dotychczas użytkowanym oprogramowaniem oraz stworzyć ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

ZWCAD 2022 to profesjonalny program, którego możliwości warto przetestować osobiście. Umożliwia to 30 dniowy okres próbny, który jest zupełnie bezpłatny. Warto także złożyć zapytanie ofertowe dostawcy, który na jego podstawie będzie mógł przedstawić dedykowaną ofertę.

Kategorie: Artykuły

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
23 − 17 =