O firmie FARO® Technologies, Inc. (NASDAQ: FARO), cieszy się największym zaufaniem na świecie w dziedzinie pomiaru i wyświetlania technologii w trzech wymiary, ogłosił najnowszą wersję oprogramowania do skanowania laserowego usług scena 5.3 i cloud hosting scena WebShare 1.5

.

Scena 5,3 (1)

Oprogramowanie FARO Scene 5.3, przeznaczony dla Focus 3D skaner laserowy serii X dostarcza skanów funkcję rejestracji bez punktów orientacyjnych elementy sztuczne, takie jak kulki lub szachownice odniesienia. Użytkownik może wybrać jedną z dwóch metod zapisu: „widok z góry” lub „chmury do chmury”. Jest rejestrowana za pomocą „widok z góry” pozycjonowanie umożliwia skanowanie bez tagów. Jest to wysoce zautomatyzowana metoda skanowania potężne wnętrze i obszarów miejskich bez możliwości pozycjonowania wstępnego pojedynczych skanów z wykorzystaniem odbiornika GPS. Druga metoda, rejestracja „chmury do chmury” otwiera nowe możliwości dla skanów szybkie i dokładne pozycjonowanie, nawet w trudnych warunkach. Korzystne Offsite ta metoda rejestracji bez markerów, pozwalając Explorations dobry pre-pozycjonowanie za pomocą odbiornika GPS ze zintegrowanym skanerem laserowym Focus 3D serii X.


 SCENA 5,3 Scena 5,3 (2)

Bürkler Oliver, starszy menedżer techniczny oprogramowanie do notatek dokumentacji 3D. „SCENE 5.3 to narzędzie idealne do projektów skanowania laserowego FARO rozwiązania hostingowe w oparciu o sceny chmury WebShare chmurze pozwolił publikować projekty i skanowanie. dzielić się nimi na całym świecie za pośrednictwem Internetu. zaktualizowanego oprogramowania wspólne dla skaningu laserowego WebShare Chmura FARO Scene 5.3, 1.5, przyspiesza wykonanie nawet bardzo skomplikowanej dokumentacji projektowej 3D, zwiększając wydajność i efektywność. ”


Więcej informacji > tutaj’); “target =” _ blank „> tutaj & gt; & Gt;

Źródło: .faro.com

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
3 + 6 =