Lider w dziedzinie oprogramowania ZWSOFT wydała najnowszą wersję ZW3D 2017 Beta. Program jest dostępny na polskim rynku, które oferuje 3D Master.

Zintegrowany CAM ZW3D CAD / w najnowszej odsłonie zapewnia użytkownikom szereg udogodnień w zakresie obróbki CAD i CAM.


To zwrócił szczególną uwagę na poprawę stanu środowiska CAD, aby ułatwić korzystanie z programu. Starano się intuicyjną obsługę programu, znacznie poprawił swoją wydajność przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu projektowania i produkcji.


Funkcjonalność blaszanej konstrukcji, która zapewnia inżynierom i projektantom z komfortową i wydajną pracę. Warto wspomnieć o dodaniu przekazywania wybrzeża, można stworzyć wszystko, co możliwe gięcia predefiniowanych typów krawędzi. Kolejną zaletą jest to zupełnie nowe odchyla S line, która pozwala użytkownikowi na stworzenie gnieceniu 2 na raz, do lepszych technologii projektowania spotkać. Ulepszone całkowite i częściowe odkształcenie pozwala użytkownikom Rozmiary intuicyjną kontrolę przeciągając myszy; Nowe narzędzia do edycji usprawnić cały proces projektowania elementów blaszanych w krótszym czasie niż dotychczas. Największa wysokowydajny moduł CAM zwiększa wydajność pracy projektowej.


www.3dmaster.com.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
3 + 6 =