Bliski Największa prawdziwą osobą, a po lewej stronie maski z proszku produkowanego przez skanera Artec MHT 3D. Jest to pierwszy etap w kierunku tworzenia figury silikon -. idealnymi kopiami słynnych ludzi żyjących dzisiaj, takie jak maski silikonowej po prawej stronie
Planetarium, Muzeum Unii Sarda Cagliari we Włoszech zostały dodane ręcznie figury Baracka Obamy i Monica Bellucci do swojej kolekcji <. BR> jednak niepełne dane podobieństwo do bohaterów żyjących doprowadziły do ​​twórców masek do użytku we wszystkich trzech technologii przestrzennych w trakcie swojej pracy. Firma 3ddd, zajmujących się m.in. produkcja silikonowych lalek, kupił skanera Artec MHT. Z pomocą skanera 3D, firma zamierza uzyskać jak największe podobieństwo do oryginalnych postaci silikonu.


proces jest potrzebny Experimental
skanera 3D w pierwszym etapie prac – do trójwymiarowego obrazu. Sam proces skanowania trwa tylko kilka minut, a następnie przetwarzane przez skaner Artec Studio trwa około godziny.


Największa 1) żyjącej osoby, 2), a w trybie cyfrowym, 3) maski silikonowy wykańczania 4) otrzymany maski krzemowej

Po zakończeniu analizy, obrazy są przetwarzane w celu poprawy koloru i modyfikowane w Rhino stworzyć prototyp twarz. Drukarka wtedy grafiki, maski przeciwpyłowe 3d. Inne prace powierza Największa ekspert Elena Sardelli Danilo Carignola (CreaFX) Florencja, specjalizuje się w tworzeniu masek silikonowych. Największa Największa 1) maski z gliny, 2), surowe silikonowy maska ​​3) maski pyłu, 4) uwalnianie maski silikonowy

glinkę stosuje się do wytworzenia formy ujemną, która jest wypełniona gliny odpowiednich funkcji (oczy i szorstkość skóry) przewodnik glinkę stosuje się ponownie do uzyskania negatywnej formy do wylewania silikonu: , Maska jest następnie ręcznie powlekany uzupełnia oczy, brwi i włosy, które są przyklejone do nici przez nici. Gdy maska ​​jest gotowa do załączenia do manekina.


Chcesz więcej : Kliknij tutaj

Źródło: Master 3D
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
6 ⁄ 3 =