26.05.2014 kropli zbliża się do końca trzeciej edycji projektu edukacyjnego strumieniem wody AACD, dzięki której technika młody Elbląg spotyka innowacyjnej technologii waterjet. Jest jeszcze jedno spotkanie, po dwóch miesiącach nieaktywności zasłużyli, a po świętach … niech się czwarta edycja programu.


Beneficjentami projektu organizowanego przez Urząd Miasta Elbląg są studenci profil drugiej klasy Szkoły Mechatroniki Mechaniki. Na takie same jak ich starsi koledzy w całym semestrze oni zbadać tajemnice technologii cięcia strumieniem wody. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w Elblągu Technology Park, gdzie znajdują się kawałki Jetsystem Grupa Laboratorium.


– Dzieci są bardzo podatne na wiedzy, aktyny i były bardzo oddany grupa słuchaczy – mówi Włodzimierz Wawro, prowadzenie lekcji mistrzowskich. – Technologia cięcia strumieniem wody bardzo zainteresowani w nich pragnienie, aby dowiedzieć się nowych rzeczy, zainteresował się szczegółów, chcieli wiedzieć jak najwięcej

.

Podstawą wykładów i zajęć praktycznych, które reprezentują wieloletnie doświadczenie i znajomość technologii pionierem strumieniem wody – amerykański producent maszyn do cięcia strumieniem wody z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku światowym , praca Elbląg studentów sztuki na materiałach dostarczonych przez Grupę Jetsystem, jedynego dystrybutora Marka Polska OMAX i MAXIEM.


odległość koniec

Najnowsze działania w ramach strumieniem wody Akademii odbędzie się 04 czerwca w Poznaniu podczas targów nowoczesnych technologii dla przemysłu ITM Polska -. Takie „żywych lekcji” to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę, rozwijać swoje zainteresowania i odkrywać nową młodość.


– Nasi uczniowie odwiedzić w ramach stoiska, wystawcy będą mieli możliwość nauczenia się nowych rzeczy, testowanie, przesłuchania, w obliczu czego nauczyliśmy się do tej pory – mówi koordynator projektu. -The OMAX stać czekać na nich będzie specjalnie przygotowane lekcje.


W tej przygodzie studentów technicznych z technologią strumienia wody nie zatrzymuje się tam. W poprzednich latach, uczestnicy mieli okazję do praktyki zawodowej zdarzeń współorganizatora projektu.


– Cieszymy się, że młodzi ludzie wybierają naszą firmę, jako miejsce jego pierwsze, w rzeczywistości pracy. Fakt ten świadczy o tym, że to co robimy ma sens, a jeśli chcesz, aby kontynuować pracę z nami oznacza, że ​​jeśli robimy to całkiem dobrze – mówi Remigiusz Filipiak, wiceprezes Jet System Group. -. Zachęcające jest to, że nasza firma ma również swój udział w kształtowaniu młodych ludzi, dzieląc się z nimi doświadczenie podkreślić jedną z możliwych sposobów


Źródło: grupa JetSytem
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
22 − 10 =