SpaceClaim 2014 SP2 KeyShot

Nowa funkcja jest już dostępny z nowym SpaceClaim 2014 z dodatkiem Service Pack 2 (SP2). Jak wielu z was zapewne już wiedzą, celem SpaceClaim jest dostarczanie rozwiązań, które czynią go bardziej dostępne i użyteczne modelowanie 3D dla wszystkich inżynierów. KeyShot dla SpaceClaim znacznie rozszerza ten cel można dostać się szybko i łatwo fotorealistycznych obrazów i uczynić nasze projekty. Możliwość ta jest wykorzystywana w sytuacjach, gdy trzeba szybko zmienić koncepcję projektu lub do zilustrowania prezentacji projektu.


Zobacz krótką prezentację KeyShot:
szybki rendering za pomocą KeyShot dla SpaceClaim

SpaceClaim jest bardzo elastycznym narzędziem, z bezpośrednim modelowaniem w SpaceClaim aktualnej wersji 2014 KeyShot wtyczki SP2 dla SpaceClaim, co daje możliwość dostosowania się do materiałów wersji KeyShot, oświetlenie i ustawień aparatu i modelu strzelać wyrenderowanego bezpośrednio w SpaceClaim. Wszystko to jest dostępne za darmo dla abonentów SpaceClaim jak również są zawarte we wszystkich nowo zakupionych licencji!


– moduł drukowania STB 3D Prep

– modelowanie 3D

– narzędzie do współpracy z SpaceClaim 3D “na żywo” LiveReview

– modele układów wieloczłonowych narzędzia symulacyjne dla SpaceClaim Dynamics

KeyShot dodatkowe możliwości dla SpaceClaim

Oprócz stosowania materiałów dostępnych dla KeyShot SpaceClaim, mogą teraz aktualizować model utworzony w SpaceClaim w KeyShot bezpośrednio przez moduł LiveLinking – każda część modelu zmieniło SpaceClaim powoduje zmiany w modelu KeyShot renderowane

Od wersji 2014 SP2 SpaceClaim uzyskać bezpłatną uproszczonej wersji KeyShot dla SpaceClaim. KeyShot to aplikacja samodzielna, która nie wymaga instalowania dodatkowego plug-in. KeyShot wersja Lite ma taką samą funkcjonalność jak rozdzielczości HD poza ograniczenia KeyShot 800 x 600 pikseli, modele tylko import SpaceClaim programu oraz niezdolność do zapisania scen lub materiałów.


Inne wersje KeyShot dla SpaceClaim i KeyShot HD Pro dla SpaceClaim zawiera wszystkie cechy każdej wersji KeyShot.


Źródło: 3dspace.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
20 × 6 =