Specjalista w dziedzinie polimerów dla ruchu, generowane 100 mln przychodów ze sprzedaży kabli i inwestuje w innowacje, niezawodność i globalnej podaży

przewody igus światowym liderem łańcuchów po 25 latach

Przy przychodach 100 mln euro ze sprzedaży kabli igus utrzymała swoją pozycję jako wiodącego na świecie producenta gry w sieci energetycznej kablowej w aplikacjach mobilnych. Z największych w branży laboratorium badawczego, który został przedłużony do 2750 metrów kwadratowych, specjalista w dziedzinie przepływu polimeru jest dostawcą tylko na rynku, które mogłyby zaoferować 36 miesięczną gwarancję na wszystkie kable Chainflex. Zwiększenie automatyki przemysłowej, igus pozwala na przeprowadzenie poważnych inwestycji w innowacyjność, niezawodność i szybka dostawa Worldwide.


igus – specjalista w dziedzinie polimerów dla ruchu – zrewolucjonizowała projektowanie kabli do zastosowań w ruchu 25 lat temu i kabli ofert sterowania silnikiem i skrzynią biegów dane do specjalistycznych zastosowań markowych chianflex ruch. Zastosowanie w budowie e-kablowej wymaga specjalnych kabli zasilających, aby zwiększyć żywotność łańcucha, a więc życia aplikacji. W tym konkretnym obszarze można igus polegać na jego doświadczenie jako lider rynku łańcuchów energetycznych oraz analizy ich doświadczenia 50 lat ze wszystkimi kwestiami związanymi z tworzyw sztucznych. „Jako lider rynku prowadników igus leży tę zaletę, że oba aspekty rozwoju przewodów i kabli. Dlatego dwa mogą spróbować i oferują zarówno produkty, jak system”, mówi Frank Blase, dyrektor generalny igus GmbH. igus odnosi spore sukcesy w tej dziedzinie. Chainflex przychody obszar działalności przekracza 100 mln euro w tym roku, co stanowi ponad 20% całkowitych przychodów ze igus. Zdjęcie z dostępnych w kwocie 1.040 kabli, firma z siedzibą w Kolonii oferuje największy wybór produktów dla systemów energii-mail. Mniej niż 200 przewody do 3 jednostek w siedmiu różnych poziomach cenowych mogą być produkowane zgodnie z normami 22 producentów. „Poziom automatyzacji w zakładach rośnie, głównie dzięki branży 4.0. Jednocześnie konieczne jest, aby zapewnić ciągły przepływ danych, mediów i władzy”, mówi Frank Blase. „To naprawdę motywuje nas do zainwestowania znacznych środków w zakresie innowacji, niezawodności produktów i szybkiej dostępności całym świecie, aby zapewnić naszym klientom najlepszą jakość.”


2 750 metrów kwadratowych na innowacje i niezawodności

główne inwestycje zostały wykonane w największym laboratorium badawcze w branży. Tutaj, ponad 70 maszyn do testowania kabli przewożących więcej niż dwa miliardy cykli testowych rocznie. Przeprowadzono tu w tym samym czasie, średnio 650 testów potencjalnych klientów. Nowe stacje badań pozwalają na przyspieszenie do 15 m / s2 w obszarze 50 metrów, a komora kriogeniczna umożliwia ponowne badania -40 ° C z nowych sprężyny rozciągane i na zewnątrz instalacji do podróży długo, stosowanie kabli mogą być testowane w bardziej realistyczny sposób. Łączna powierzchnia laboratorium wzrosła o 1.000 metrów kwadratowych wynosi obecnie 2 750 metrów kwadratowych. Z wielu badań, igus jest jedynym dostawcą w stanie zaoferować 36 miesięczną gwarancję na wszystkie kable Chainflex, w tym kabli odpornych na skręcanie, jako pierwsza robota kablowej CAT7 świata. Testy te pozwalają także na igus miejscu wymaganej informacji katalogowych w stosunku do promienia krzywizny, zakresów temperatur i życia dla konkretnego zastosowania prowadnicy kablowej e. Wyniki badań laboratoryjnych są również używane w pięciu narzędzi online dla Chainflex i trzech narzędzi internetowych dla systemów readycable. igus poczyniła znaczne inwestycje w swoich narzędzi online, aby klienci mogli szybko obliczyć życia w aplikacjach mobilnych i informacji, a także skonfigurować i zamówić najbardziej odpowiedni dla danego kabla aplikacji.


indywidualną wysyłki świecie

igus znacznie rozszerzyła produkcję i pojemność w Ameryce Północnej, Azji i Europie, aby zapewnić szybką dostawę do klientów na rynkach lokalnych. Z produkcji kabli na trzech kontynentach i 14 ośrodków, przechowywania i instalacji Worldwide, klienci otrzymują czasopismo dokładnie potrzebę kablowej dla systemu produkcyjnego: indywidualna, cięcia kabli osobno przewody na bębnie, gotowe lub gotowe kable do systemów instalacyjnych E- kompromisu. igus również proponuje instalację systemu usługowego na terenie klienta.


Wraz ze wzrostem automatyzacji, jakość staje się jeszcze ważniejsza

najwyższa możliwa niezawodność jest kolejnym celem zapewnienia, że ​​klient najwyższa jakość produkcji przez igus 20% z każdej partii Chainflex są sprawdzane pod kątem prawidłowego działania w laboratorium po poprzedniej kontroli wzrokowej. igus celem jest oferowanie najbardziej atrakcyjnych cen na świecie drutów będzie działać za każdym razem. Jednak, jak Frank Blase, przystępna cena to nie wszystko. „Zarówno teraz, jak iw przyszłości, przystępna cena nie jest jedynym oczekiwaniem klienta. Najważniejszym czynnikiem jest jakość i niezawodność z drutu, zwłaszcza, że ​​to przekłada się na konkretne ruchy w kablu przewód elektronicznego przewodnika po programach. uważamy się za pierwszą linię kontaktu w celu znalezienia rozwiązania dla klientów, a nasza 36-miesięczna gwarancja daje wyraźny sygnał, że Chainflex działa. ” Aby uzyskać więcej informacji na temat kabli, wystarczy odwiedzić www.igus.pl/chainflex
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
23 − 21 =