GStarCAD

Kategoria:

Opis

GstarCAD to aplikacja CAD o małym rozmiarze opracowana i dostarczona pzez Gstarsoft.

Gstar to mocna alternatywa dla innych programów CAD, które są dostępne na rynku, zawierająca funkcje w skład których wchodzą między innymi komendy i interfejs użytkownika będące pokrewnymi oraz komfortowymi dla użytkowników wielu innych oprogramowań CAD.

GstarCAD jest dostępny w wersjach “Standard”, “Academic” i “Professional” oraz w wielu językach, w tym Angielskim i Polskim.

GstarCAD jest oferowany z licencjami elastycznymi na licencję wieczystą, roczną subksrypcję i aktualizacje. Aktualizacje nie są obowiązkowe. Jest dostępne dla użytkownika w oprogramowaniu z numerem seryjnym lub kluczem USB, oba mogą być używane do licencji autonomicznej albo licencji sieciowej.

Przyjazna dla użytkownika interfejs i struktura komend sprawiają, że obsługa GStarCAD nie wymaga szczególnej nauki.

Pakiet instalacyjny jest miniaturowy i zajmuje mało miejsca na dysku. Udostępnia pliki rysownicze szybciej przy czym oszczędza czas i poprawia wydajność pracy.

GstarCAD zawiera funkcje takie jak: Obszar roboczy, cykl zaznaczania, przedefiniowanie bloku, sprawdzanie pisowni, ustawienia ukrytej wiadomości, movebak, szybkie właściwości, nowe funkcje współpracy, import i eksport PDF, IFC, itp.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „GStarCAD”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
21 − 2 =