Rewolucyjny przełom w pracach Skaner 3D zapewnia Geomagic Wrap. jest łatwy w użyciu i niedrogie rozwiązanie, które umożliwia szybką i dokładną ścieżkę transferu od temperatury mętnienia siatki trójkątów i modeli powierzchniowych 3D. wyróżnia się w wielu dziedzinach techniki: odwrotny, produkcję, inżynierii, sztuki wzornictwa i innych. Jako dodatkową część ulepszeń Geomagic 3D zapewnia most cyfrowego do dostarczania danych bezpośrednio stworzyć idealny do stosowania w druku 3D, routing, archiwizacja i wiele innych zastosowań technologii 3D.


Z najnowszych dokładne narzędzie powierzchnie Geomagic, Geomagic Wrap bogaty program bardziej nowoczesne i łatwiejsze do zastosowania rozwiązań do modelowania funkcji do tworzenia modeli 3D praktycznie bez zarzutu. dostępne skrypty i makra automatyzacji powtarzalnych zadań jest również w procesie inżynierii odwrotnej.


Geomagic Wrap umożliwia użytkownikom sond nawróconych danych chmury punktów i importowanych formatów 3D (STL OBJ, etc.) w trójwymiarową sieć trójkątów stosowanych w produkcji, analizy, projektowania rozrywki i archeologia.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
14 ⁄ 7 =