Sandvik Coromant wprowadzi szereg płytek w gatunku GC3330, otwierając nową erę w frezowania żeliwa.

Frezowanie żeliwa to kolejny obszar, w którym stosowane są nowe gatunki wkładek z technologii Sandvik Coromant Inveio ™. Po rozpoczęciu toczenia stali klasy GC4325 w basenie, innowacyjny producent narzędzi skrawających jest inny doskonała propozycja, odlewane płyta żelaza frezowanie w zużyciu gatunki odporne nazywany pierwszym wyborem GC3330.


GC3330 jest odpowiedzią na potrzeby przemysłu, co zwiększa wagę o przewidywalności obróbki technicznej. Stałą wydajność płyty gatunek GC3330 pozwala na lepsze wykorzystanie obrabiarki i cięcia dużej ilości materiału w krótkim okresie czasu nie zmniejsza żywotność ostrzy. Przerwanie ograniczenie przetwarzania do minimum, aby bezpiecznie wdrożyć produkcję bezzałogowych.


 GC3330 (1) . I NBSP; Sandvik Coromant wprowadza kartę z frezowania Inveio technologia GC3330 gatunek żeliwa


Inveio – tajne innowacji

gatunek

Inveio GC3330 został użyty, odkrycie innowacyjnej inżynierii materiałowej. Ta technologia wykorzystuje nowatorski jednokierunkowy układ kryształów. W przeciwieństwie do powłok tlenku glinu stosowane przez CVD przy przypadkowej orientacji ziarna GC3330 są ułożone w kierunku do powierzchni płytki. To tajemnica siły, przewidywalność i trwałość płytek w gatunku GC3330.


Zastosowanie

Nowy gatunek GC3330 korzystne jest szlifowanie żeliwa z obróbki zgrubnej i wykańczającej i wysuszyć roztwór chłodzący. Ze względu na szeroki zakres zastosowań, proponowana nowa Sandvik Coromant może być stosowany we wszystkich rodzajach obróbki żeliwa szarego i sferoidalnego. Płyty dostępne są w gatunku GC3330 młyny do różnych typów. Lider, palcowy, profilowanie, cięcie i szybkiego przecinania i rowkowania


 GC3330 (2)0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
16 − 15 =