keyskot_w_Zw3d wzorcowych 3D ZWSOFT firma ogłosiła, że ​​czołowym na świecie dostawcą zaawansowanych systemów CAD / CAM i przemysłu artystów i ZW3D Luxion jest wiodącym producentem zaawansowanych technologii renderingu oraz oświetlenie, producent programu KeyShot®, zintegrowane programy ZW3D CAD / CAM i KeyShot. Integracja ta umożliwia bezpośredni transfer modeli ZW3D z KeyShot jedno kliknięcie, zapewniając użytkownikom dostęp do ZW3D szybkie, łatwe i dokładne możliwości renderingu.


Główne korzyści wynikające z integracji KeyShot i ZW3D:

Szybki

A proste naciśnięcie przycisku można przesunąć projektanta ZW3D aby środowisko.


keyshot_model

Skrócona

Rendering KeyShot nie wymaga dużo wiedzy. Można to zrobić poprzez przeciąganie i upuszczanie materiałów, który zbiega się z ruchem oświetlenie i kamery. Tworzenie wizualizacji 3D i animacji, użytkownik może od razu zobaczyć efekt, oszczędzając czas, aby wygenerować wizualizacji 3D.


keyshot_render

dokładnie

Materiały

Wszystkie KeyShot mają właściwości fizycznych na podstawie rzeczywistych materiałów. To sprawia, że ​​tworzenie realistycznych materiałów jest bardzo proste, niezawodne i szybsze niż kiedykolwiek.main 3D zaproszono również do udziału w seminarium poświęconym tworzeniu oprogramowania renderingu KeyShot. Online Seminarium odbędzie się w dniu 18 grudnia w. 14.00.

W seminarium jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do zarejestrowania się już dziś < / script>0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
23 − 15 =