Transformacja przemysłowa stała się faktem, a w jej wyniku zmieniają się warunki panujące na rynku. Firma EPLAN śledzi bieżące trendy i konsekwentnie dostosowuje się do zmian, dlatego też od sierpnia 2021 roku wprowadza nowoczesne i elastyczne warunki licencyjne oferowane wyłącznie na zasadzie subskrypcji.

“Chcemy jeszcze bardziej wzmocnić relacje z naszymi klientami. W czasach transformacji cyfrowej i przemysłowej bliska komunikacja stanowi podstawę sukcesu po obu stronach” mówi Sebastian Seitz, prezes EPLAN.

Począwszy od 1 sierpnia 2021 roku firma EPLAN będzie oferowała nowe licencje oprogramowania wyłącznie w formie subskrypcji. Prezes EPLAN, Sebastian Seitz wyjaśnia ten ruch: »Z myślą o naszych klientach kierujemy naszą działalność w 100% ku przyszłości. Ta przełomowa decyzja opłaci się zarówno obecnym, jak i nowym klientom.» Seitz jest przekonany, że korzyści, takie jak atrakcyjne warunki wejścia, elastyczność czasu trwania subskrypcji, a także kompleksowy pakiet nowych funkcji wprowadzanych wraz z premierą nadchodzącej wersji EPLAN, są w pełni satysfakcjonujące.

Poszukiwany intensywny dialog z klientami

“Sukces naszych klientów jest głównym celem wszystkiego, co robimy”, mówi Seitz. “Dzięki naszemu oprogramowaniu chcemy w pełni przekonać i zainspirować naszych klientów.” Stwierdzenie to podkreśla również credo firmy, aby zapewnić i rozwijać sukces klientów poprzez efektywną inżynierię. Ponadto, Seitz oczekuje, że nowy model subskrypcji umożliwi jeszcze bardziej intensywny dialog z klientami. “Chcemy jeszcze bardziej zacieśniać relacje z naszymi klientami. W czasach transformacji cyfrowej i przemysłowej ścisła komunikacja stanowi podstawę sukcesu po obu stronach”.

Zarówno dla nowych, jak i istniejących klientów, do dnia 31 lipca 2021 r. każda nowa lub dodatkowa licencja będzie nadal dostępna jako licencja bezterminowa.


Eplan Software & Service

EPLAN dostarcza rozwiązania programowe i serwisowe z zakresu inżynierii elektrycznej, automatyki i mechatroniki. Firma rozwija jeden z czołowych na świecie systemów do projektowania oprogramowania dla producentów maszyn i paneli sterowniczych. EPLAN jest również idealnym partnerem, pomagającym usprawnić wymagające procesy inżynieryjne.

Zarówno standardowe, jak i niestandardowe interfejsy do systemów ERP i PLM/PDM zapewniają spójność danych w całym łańcuchu wartości. Współpraca z EPLAN zapewnia nieograniczoną komunikację we wszystkich dziedzinach inżynierii. Bez względu na to, czy są to małe czy duże przedsiębiorstwa, klienci firmy mogą lepiej wykorzystywać swoje doświadczenie. EPLAN chce w dalszym ciągu rozwijać się wraz ze swoimi klientami i partnerami, stale zwiększając stopień integracji i automatyzacji. Na całym świecie firma EPLAN obsługuje ponad 58.000 klientów. Jej celem jest zapewnienie efektywnej inżynierii.

Firma EPLAN została założona w 1984 roku i stanowi część grupy Friedhelm Loh. Grupa Friedhelm Loh działa na całym świecie w oparciu o 12 zakładów produkcyjnych i 96 filii międzynarodowych. Zatrudnia w sumie 12,100 osób i w 2019 roku wygenerowała przychody w wysokości około 2,6 mld EUR. Po raz dwunasty z rzędu ta firma rodzinna zdobyła wyróżnienie „Top German Employer” w 2020 r. Ponadto, Friedhelm Loh Group uzyskała wyróżnienie “Top vocational trainer” przyznane przez Deutschland Test and Focus Money.

Więcej informacji można znaleźć na stronach:
www.eplan.de
www.friedhelm-loh-group.com

Autor: EPLAN

Kategorie: Artykuły

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
22 × 9 =