narzędzi i systemów dostawcze narzędzi specjalistycznych Sandvik Coromant ogłosił, że specjalistyczne oprogramowanie CAD / CAM Edgecam to pierwsze rozwiązanie zintegrowane z biblioteką narzędzi Sandvik Coromant cięcie Adveon ™. Zintegrowany wersja Edgecam 2014 R2 pomaga klientom Adveon poprawy efektywności przetwarzania i zaoszczędzić czas na konfigurację urządzenia.


oferuje integrację klienci jednego źródła danych dla wielu systemów CNC. Biblioteka pozwala na tworzenie baz danych i narzędzi szkło zapewnia automatyczny dostęp do modeli 3D CAD do dokładnych symulacji i wizualizacji.


Rosnąca presja, aby skrócić czas do projektu do produkcji, w połączeniu z rosnącą złożonością narzędzia sprawia, że ​​szybki dostęp do narzędzi danych dokładne i aktualne ona jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Firma nie może sobie pozwolić, aby wprowadzić dane ręcznie, operatorzy muszą korzystać z biblioteki narzędzi, Adveon został zaprojektowany, aby rozwiązać te problemy – Klas Forsström prezes Sandvik Coromant

przyspiesza programowanie Adveon upraszcza i CAD / CAM. Wsparcie dla ISO 13399 narzędzia tnącego pozwala wybrać narzędzia z dowolnego dostawcy i dostarczenie informacji na temat geometrii. Klienci mogą rozwijać swoje własne biblioteki, zestawy narzędzi do tworzenia szybko i natychmiast zobaczyć wynik w 2D i 3D.


Integracja narzędzi Adveon bibliotece z wiodących systemów CAD / CAM EdgeCAM na rynku pomoże klientom zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo, zwłaszcza w od trzech do pięciu lat, oś działania obróbki. Adveon być zawarte we wszystkich nowych licencji i Edgecam jest biblioteka narzędzie do wielu zastosowań – Raf Lobato, CEO Edgecam

Źródło: edgecam.pl, nicom.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
22 × 21 =