< / span> EdgeCAM i samochodów sportowych (1) < alt img class = "aligncenter wp-image-5177" = "Edgecam samochody sportowe oraz (2)" src = „https://cadpolska.pl/wp-content/uploads/2014/12/Edgecam-a-sportowe-samochody -2.jpg "width =" 559 "height =" 458 „>

Po konsultacji z Engineering Technology Group, która zaleciła zakup maszyn Hardinge Bridgeport GX 1000 okazało się, że zaprogramowany przy użyciu oprogramowania Edgecam Edgecam CNC jest najlepiej nadaje się do obróbki skomplikowanych części.


< alt img class = "aligncenter wp-image-5178" = "Edgecam samochody sportowe oraz (3)" src = „https://cadpolska.pl/wp-content/uploads/2014/12/Edgecam-a-sportowe-samochody -3.jpg "width =" 579 "height =" 455 „>

Powiedział też, że połączenie Harding i Edgecam firmy szło w nowym kierunku, dzięki czemu można zrobić w tym momencie każdy element. Jego przygoda rozpoczęła się pierwsza z amortyzatorów, przepustnicy, kolektory dolotowe -. W przyszłości również zamierza zaplanować nową tokarkę Hardinge GS 51 również za pomocą Edgecam


Chcieliśmy liczne ulepszenia podwozia jednak, sorbenty dostępny w katastrofie na rynku nie spełnia zestaw funkcji dla nas w każdym razie, więc inwestować Edgecam w Bridgeport i być w stanie tworzyć własne poduszki. To przyniosło korzyści nie tylko dla naszej firmy, staliśmy się dostawcą amortyzatorów dla innych samochodów -. Są one używane w samochodach Lotus Elise

Podczas projektowania elementów z wykorzystaniem narzędzi i sprzętu, co zmniejsza koszty i poprawia jakość jednocześnie dając Ci więcej oszczędzać produkcji.


To jest dla naszych klientów i środków komunikacji bardziej wiarygodne, gdy widać, że realizujemy nasze projekty i przetwarzania od początku do końca, co sprawia nam prawdziwą brytyjską firmę.


Każdy model posiada odpowiedni opis GBSC zero, chociaż istnieje wiele powszechnych części. Richard Hall powiedział:

może łatwo zbudować części z zestawem narzędzi, a także łatwo zmienić metodę przetwarzania Edgecam. To nie byłby możliwy bez Edgecam.

Większość z tych kawałków wyprodukowanych przez tokarce jest stosunkowo prosty do programu, jednak leczenie z prędkością Edgecam procesu.


. Firma rozwija się i inwestuje w dodatkowe maszyny CNC, programowanie umiejętnie frezowanie i toczenie będzie coraz ważniejsza

Wiele z funkcji oferowanych przez Edgecams jest szczególnie przydatna, zwłaszcza szybkość przetwarzania CAD program do rysowania dla kończąc na maszynie z zoptymalizowanych trajektorii, zapewniając wystarczające do obsługi i utrzymania jak instrumentacji trwałości narzędzia. Ruch SolidWorks importowane do Edgecam, gdzie jest wybrany wybrany rozmiar narzędzie wykroju, a znalezienie krawędzie otworów i doboru odpowiedniej strategii leczenia.


Dla nas, Edgecam jest brak jakichkolwiek ograniczeń w produkcji, więc możemy tworzyć skomplikowanych projektów i produkcji wysokiej jakości naszych produktów. Jest on integralną częścią naszych działań produkcyjnych. Realizacja niektórych złożonych elementów, które były niemożliwe bez niego.

GBSC Marketing Director Ruth Hall powiedział, że inwestycje w maszyny i oprogramowania CNC Edgecam daje kontrolę nad produkcją.


Mamy świetny pomysł, w jaki sposób rozwijać swoją działalność, jak i wykwalifikowanych pracowników. Nasze samochody znacznie przyciągnąć uwagę. Jeśli są zaparkowane obok Ferrari i więcej ludzi interesuje się naszym samochodem Ferrari.

korzyści stosowania Edgecam


  • Produkcja części.

  • convert

  • Szybkość rysunku CAD do gotowego programu maszynowego
  • Zmniejszenie kosztów i poprawy jakości

< alt img class = "aligncenter wp-image-5180" = "Edgecam samochody sportowe i (5)" src = „https://cadpolska.pl/wp-content/uploads/2014/12/Edgecam-a-sportowe- Samochody -5.jpg "width =" 518 "height =" 402 „>

Źródło: edgecam.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
28 + 18 =