wp-image-5227 AlignLeft nowoczesne siedzenia Hans-LASER dzisiaj LASER zapewniły przedsiębiorstwom na całym świecie z około CO2 Laser Technology 1000 i 1800 laserów światłowodowych typu C i wysoką średnią mocą … jednak liczba nie jest tu ważne, ale zaufanie wielkich magnatów świata, znany z precyzją i bardzo dobrej jakości. Jeśli składniki jednym z najbardziej pożądane w dzisiejszym świecie urządzeń, iPhone są laserowo wycięte z tej marki, możemy założyć, że jakość jest bardzo wysoka.


wartość zamówienia 20 mln $, który został złożony w dniu 1 kwietnia 2014 jabłko na szafir cięcia laserowego, nie tylko demonstruje zaufanie do jakości i czas pracy, ale także opłacalność inwestycji w takiej ogromnej maszyny pochodzące z chińskiego producenta. Firma Techjet widząc w tym szansę dla polskich przedsiębiorców, postanowił włączyć je do swojej oferty.


wejść na rynki światowe smok

bardzo dynamiczny rozwój maszyn produkcyjnych na podstawie oryginalnej chińskiej własności intelektualnej jest jednym z priorytetów gospodarki chińskiej. Jest to pierwsza firma w Chinach, która specjalizuje się w technologii laserowej, notowanej na giełdzie, o największej wielkości sprzedaży na świecie w swojej dziedzinie.


Pomimo zawirowań w gospodarce, wartość firmy w ciągu ostatnich pięciu lat wzrosła trzykrotnie. Obecnie ok. 220 miliardów dolarów. Nie byłoby to możliwe, jeśli urządzenie nie jest inspirowana zainteresowanie na całym świecie. HAN wykonany laserowo zaawansowania technologicznego w dziedzinie urządzeń do przetwarzania laser został zmieniony z China eksportera importera. W roku 2011 spółka zajęła drugie miejsce wśród wszystkich producentów urządzeń laser, a jej obroty wyniosły ponad 720 miliardów dolarów. Jest to obecnie numer 1 w branży chińskiej.


pokój Producent innowacji

LASER HAN zainwestował około $ 250 milionów dolarów w budowę innowacyjnego zakładu produkcyjnego, w którym ponad 120 maszyn i urządzeń pomiarowych, które pozwalają na produkcję 600 maszyny laser bardzo dobrej mocy. w ciągu roku. Produkcja odbywa się na powierzchni 230 000 m2, ale aż 72 000 m2 firmy zarezerwowane rozwój nowych technologii.


Firma otrzymała osiem międzynarodowych patentów na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie laserowego, między innymi, głębokie lasera UV, 5 patentów bardzo istotne, na rynku amerykańskim, 521 patenty własnego kraju, 45 autorskich programów komputerowych. HAN stowarzyszone laserowe mogą szukać między innymi w Rosji, Niemczech, USA, Brazylii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich

FIBERJET G3015F

Cięcie laserowe G3015F jest bardzo dobrze przetestowane, który w 2012 roku osiągnął w pierwszej dziesiątce najbardziej innowacyjnych urządzeń w przemyśle maszynowym. Istnieje wiele korzyści, do konkurencyjnych rozwiązań. Przy bardzo dużej prędkości cięcia oraz wydajność, zapewnia niskie koszty eksploatacji, wysoką stabilność i jakość leczenia i doskonałej adaptacji do konkretnego zastosowania.


W Polska, dystrybutor światłowodowy laser kompanii Han Laser świadczy różne technologie cięcia. TechJet zaufanie wielu firm na terenie całego kraju. Firma posiada również swoje centra obróbcze serwującą cięcie. Charakteryzuje się tym, że zapewnia bardzo dobrą wiedzę i właściciele obrabiarek nie tylko ujawnia sekrety cięcia, ale także zyskuje przetwarzanie centra świadczące usługi rozbioru. Wyróżnia się na tle konkurencji ze względu na fakt, że dobrowolnie wiedza na temat technologii i oferowanych posiadaczom swoich maszyn objawia nie tylko sekrety cięcie spreadów, ale prowadzenie działalności gospodarczej w oparciu o wyżej przetworzonych materiałów.


techjet.eu