SMARTECH3D, polski producent skanerów 3D, zaprasza do zapoznania się z bezpłatną ofertą lekcji online przygotowaną  dla jednostek edukacyjnych, które chcą zapoznać swoich uczniów z najnowszymi technologiami bezdotykowych pomiarów 3D.

Bezpłatny darmowy pakiet pozwalający na przeprowadzenie online demonstracji, a następnie lekcji zapoznającej uczniów z procesem skanowania 3D oraz inżynierii odwrotnej został przygotowany specjalnie z myślą o zdalnym programie nauczania. Za jego pomocą SMARTTECH3D chce zachęcić młodzież do samodzielnego zgłębiania tajników wiedzy – w tym m.in. jak pozyskać i obrobić dane 3D aby powstały na ich podstawie model można było wydrukować na drukarce 3D.

Dla jednostek, które chciałyby dodatkowo przeprowadzić warsztaty gdzie uczniowie samodzielnie będą mieli możliwość pracy na zeskanowanych plikach, SMARTTECH nieodpłatnie udostępni również darmową wersje oprogramowania wraz z samouczkami i przykładowe pliki z wynikami pomiarów 3D do pracy. 

Zespół SMARTTECH zaprasza do rejestracji i współpracy przy tym wspólnym projekcie popularyzacji nowych technologii i uatrakcyjnieniu nauki w nowej rzeczywistości on-line, a w późniejszym czasie do wzięcia udziału w konkursie, w którym uczniowie będą mogli wygrać zarówno coś dla siebie jak i dla szkoły.

Link do rejestracji https://skaner3d.pl/branze/edukacja/smarttech3d-edu/ Link do filmu prezentującego program https://youtu.be/HwFLtDmABgo

Autor: SMARTTECH3D

Kategorie: Artykuły

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
17 − 14 =