Sandvik Coromant oferuje się skuteczne rozwiązania dla leczenia głębokich otworów za pomocą jednego układu rurowego (ST) 808 CoroDrill ®. Wśród wielu cech produktu należy wymienić, aby zachować kształt otworów optymalnej jakości wykończenia, jedyna droga prowadząca arkusz jest przymocowany do poprawy łamaniu wiórów i zewnętrzna płytka ze wzmocnioną strefę bezpieczeństwa większym i niezawodności. CoroDrill® główki 808 o otworach o średnicy 15,60 do 65,00 mm (0,614 do 2,559 cala) klasy dokładności 9 wykonania doskonałą IT wiercenia żadnych otworów w materiale.


SAN812_CoroDrill808_130188_LRES


CoroDrill® 808, nowa koncepcja dużego zakresu obróbki głęboki otwór dla systemu STS Sandvik Coromant

Szef pierwszego wyboru dla precyzyjnej obróbki otworów

CoroDrill® 808 głowice muszą najpierw zostać wybrana do obróbki otworów wymagających wysokiej precyzji wykonania, tak jak jest odpowiednie do zastosowań w przemyśle energetycznym, na przykład. Do leczenia płyt wymiennika ciepła. Powlekania wykorzystywane w takich zastosowaniach, takich jak w stali niskowęglowej materiału Inconel jest trudne w obsłudze, ponieważ prąd wyłącznika skomplikowane i wpływa niekorzystnie na trwałość łopatek. Dzięki technologii geometrii i produkcji płytek specjalnie zaprojektowanych główek CoroDrill 808 System do wykonywania bardzo precyzyjnych otworów w najtrudniejszych warunkach. Ponadto głowice są dostępne w standardowym 24-godzinnym okresie dostawy zaopatrzenia.


Inteligentne narzędzie

Głowice CoroDrill® 808 oznaczone są wyraźnie widoczne w punkcie kodu mającego postać matrycy dwuwymiarowej, oraz w celu umożliwienia konsolidacji i dostarczenie informacji różnych typów, na przykład , pomiar zgłosić .. raport zawiera dane o średnicy głowy i uderzenia, ponieważ kod mozaika jest bardzo bezpieczne narzędzie do identyfikacji i uznania produktu.


Źródło: sandvik.com
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
29 + 30 =