Dokumentacja 3D QUALITY MANAGEMENT, PRODUKCJA EKO Međimurje D. D., byłego cegielnię, teraz innowacyjną firmą otwartą na nowe możliwości. Dziś jest dedykowany do produkcji wyrobów metalowych oraz sprzętu do różnych typów producentów.


Dla firmy jak każdy inny pasuje do frazy „murowany”. Zaczęło się z rozwojem ceramicznego bloku, który pozwala na zapisywanie zaprawy. Następnie firma zmieniła profil i teraz produkuje wyroby metalowe dla wielu klientów na całym świecie. Jest to część historii chorwackiej innowacji. D. D. EKO Međimurje firma Ideą poprawy poprzez uproszczenie. To Mając to na uwadze, specjaliści opracowali dużych bloków pióro i wpust, co pozwala zaoszczędzić na surowcach i zaprawy murarskiej i prędkości. Oprócz zakładu produkującego bloczków ceramicznych firma działa centrum handlowe z artykułami gospodarstwa domowego i ogrodu. Ale gdy europejski rynek nieruchomości dotknięte przez kryzys, gruszki firma D. D. EKO Medjimurje nie spał w popiele. Przy okazji modernizacji zakładów produkcyjnych pustaków ceramicznych firmy zyskał nowe umiejętności, projektowanie i ustalone kontakty w innych gałęziach przemysłu, a jego badania i rozwój, które miały na rozwój nowych pomysłów w dziedzinie obróbki metalu.


eu_dist_us_eko_img_8111

Producenci na całym świecie Obecnie wśród klientów EKO są znane jako Liebherr, Caterpillar, Komatsu i Wirtgen. , Zoran Zdolec, dyrektor instalacji elektrycznych w EKO Međimurje, wyjaśnia: „projektowanie produktów zgodnie z potrzebami klienta, przy użyciu oprogramowania CAD ProENGINEER Następnie przy użyciu nowoczesnych narzędzi formowania, aby utworzyć wszystkie niezbędne części.”.


Ostatnio firma zainwestowała w dwóch FARO EKO, tj. Laser Tracker ION oraz Fusion FaroArm i oprogramowanie CAM2 Measure 10 i szkolenia FARO trzy tygodnie Philip Donlic z Teximp sprzedających się produktów firmy FARO doo z Chorwacji, Bośni i Serbii. „Dzięki tej inwestycji, teraz mamy najnowszych narzędzi przydatnych pomiar kontroli jakości. i dokumentacji produktu” Oprócz zastosowań w zakresie dokumentacji i kontroli jakości EKO weźmiemy pod uwagę do obliczenia zwrotu z inwestycji, które miały wpływ na decyzję o zakupie.


EKO jeden router SHW stosowane do obróbki dużych elementów. Głowica frezerska został wyposażony Renishaw głowicy pomiarowej. Zestaw głowicy Renishaw przed obrabiarki jest nieruchomy, podobnie jak w przypadku większości operacji zajmuje do dwóch godzin. Podczas wizyty w zakładzie Donlic Philip sobie sprawę, że stół urządzenie jest na tyle, aby rozpocząć ustawianie drugą część pierwszej transformacji. W tym celu kazał FARO Laser Tracker ION. „To jednocześnie wykonywania operacji ustawiania i frezowanie EKO teraz oszczędza około pięć godzin dziennie produkcji, a to jest kapitałochłonne maszyna” – wyjaśnia z satysfakcją Donlic. Obecnie FARO Laser Tracker ION służy do idealnego wyrównania z osią maszyny do przetwarzania i gdzie indziej. Po zwolnieniu głowicy Renishaw Głowice frezarskie może on być stosowany do zbierania pewne standardy, ale zajmuje tylko kilka minut. Operatorzy nie są frezowanie SHW metrologami i praca w parach w systemie trzyzmianowym. Zatem, roztwór powinien być bardzo łatwy do nauczenia i używania. Donlic stworzył aplikację w CAM2 Measure 10 teraz tylko dla operatorów wykonywać instrukcje wyświetlane na ekranie, a następnie punkty orientacyjne znajdujące się na brzegach stron, aż do zatwierdzenia wniosku ustaloną pozycję. EKO wykorzystuje również kontrolę jakości FaroArm Fusion powszechnie używane – samodzielnie lub w połączeniu z laser argonowy śledzenia -. Kiedy kontrola dużych częściach lub w części, elementy, z których blokować linię wzroku lasera


O firmie EKO Međimurje D. D.


EKO Međimurje d.d Wszystko zaczęło się w 1906 roku jako cegielni. Potrzeba modernizacji produkcji bloczków ceramicznych doprowadziło do rozwoju umiejętności budowy, który teraz odgrywają kluczową rolę w szybkim rozwoju biznesu. W 2013 roku zatrudniała 100 osób, zwiększając liczbę pracowników do ponad 600 pracowników. Dzisiaj, 10% Przypadające obrotów do produkcji bloczków ceramicznych, podczas gdy inne działania obejmują: budowę obiektów z metalu i polimeru, zwłaszcza kabin i zbiorników i urządzeń produkcyjnych dla przemysłu spożywczego. EKO opracowała również własne filtry gazu. nowoczesny zakład produkcyjny EKO Međimurje zajmuje powierzchnię 20 000 m2. Procesy produkcyjne prowadzone są w pełni zgodne z europejskimi standardami i wymaganiami normy ISO 9001:. 2008 i inne odpowiednie normy


Źródło: faro.com




Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
25 − 12 =