Interfejs Integracja “SAP Control Engineering Center EPLAN Interface” jest dostępny od września tego roku. Dlatego też, EPLAN jest pierwszym i jak dotąd jedynym systemem CAE wymienione w cenniku bezpośrednio z SAP, certyfikowany integracji interfejsu.

SAP Control Engineering Center : Projekty EPLAN można teraz łatwo zarządzać za pomocą interfejsu SAP “SAP Kontrola EPLAN Engineering Center”

Nowy interfejs „Control Engineering Center Interfejs SAP EPLAN” umożliwia bezpieczne projektów magazynowych w systemie SAP poprzez wymianę list części. Inne korzyści wynikające z możliwości przesyłania danych projektowych między działami, użytkownikom dostępu poprzez kontrolą systemu SAP upoważnienie archiwizować poprzednie wersje projektów, stan zarządzania i dostarczania pliki PDF i innych formatów neutralnych dla wszystkich użytkowników systemu SAP. Zaletą jest brak praktycznej potrzeby dodatkowego PDM integracji systemów. Maximilian Brandl, prezes i Cideon EPLAN, wyjaśnia: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że interfejs został podany dla produktu standardowego SAP Jest to duży krok w kierunku mechatronika, jak następujących ośmiu mechaników i innych dostępnych interfejsów. powyżej odpowiednich systemów autorskich, SAP obsługuje teraz także elektrotechnikę jako dyscypliny w następnym cyklu życia produktu. ”


Mechatronika osiągnąć

Nowy interfejs wykorzystuje standardowy SAP integrację Control Engineering Center. U jego podstawy są dodawane do wszystkich integracji SAP CAD, takich jak Autodesk Inventor i innych. Korzyścią dla użytkownika jest to, że podczas pracy w środowisku multi-CAD wszystkie interfejsy w funkcji SAP w taki sam sposób; Cechuje się jednolity wygląd i działanie. Ponadto integracja EPLAN wspiera cykl życia produktu, biorąc pod uwagę różne dyscypliny.


pełna integracja SAP

Ekscytujące jest idea głębokiej integracji dostępu do klientów SAP do umów i struktury projektu do utrzymania i innych obiektów SAP, który można łatwo zrobić za pomocą „przeciągnij i upuść”. To nie tylko pozwala połączyć projekt z procesami SAP EPLAN, ale również pomaga projektant znaleźć odpowiednie obiekty SAP w ramach projektu EPLAN. Dzięki integracji z usługą aktualizacji SAP, dane historyczne mogą być obsługiwane w platformie EPLAN według daty i numeru seryjnego. Za pomocą mechanizmów dostępnych w systemie SAP może również kontrolować spójność danych oraz dostępu do praw. SAP Workflow zapewnia kontrolowany przepływ danych w całej EPLAN firmy. Jednocześnie, usługa zarządzania kontroli dostępu z systemem SAP definiuje specjalne zezwolenie grupa i praw dostępu, zapewniając ochronę danych projektowych z nieautoryzowanych użytkowników. W procesie zamawiania EPLAN zapewnia możliwości integracji SAP do list części transferu. Jest to nie tylko ukończyć projekt, ale działa również w przypadku częściowych list, które są automatycznie zarejestrowane wcześniej do systemu SAP. Jeden przycisk, który umieszcza się w tle, bez interwencji ze strony użytkownika.


połączone wiedza

Integracja platformy EPLAN SAP Product Lifecycle Management i SAP ERP zostało przeprowadzone w ścisłej współpracy z Cideon Software, część Friedhelm Loh Group. Zintegrowany przepływ pracy pomiędzy dwoma systemami operacyjnymi czołowych od wczesnych etapach projektowania poprzez produkcję do dystrybucji i konserwacji.


Źródło: http://www.eplan.pl
Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
3 − 2 =