Rynek pracy w coraz większym stopniu wymaga znajomości programów inżynierskich Stanowią one zestaw narzędzi do zarządzania procesem projektowania i wdrażania projektu & nbsp wszystkie etapy wykonania rysunku. Sprostać wymaganiom pracodawców z BEST Zrzeszenie Studentów AGH Kraków we współpracy z. CADSOFT , który jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym Autodesk, organizacja imprezy o nazwie CadCompetition

rok CadCompetition druga edycja innowacyjnej konstrukcji składa się z dwóch części. Pierwszy (kwiecień 15-16) jest cykl bezpłatnych warsztatów AutoCAD, Inventor, Revit i 3ds Max MEP wykorzystywany do dwuwymiarowego (2D) i (3D) komputerowego wspomagania projektowania w trzech wymiarach , Warsztaty będą prowadzone przez certyfikowanych trenerów firmy CADSOFT.


Część druga (27-28 kwietnia) jest konkursy wiedzy i umiejętności korzystanie z oprogramowania CATIA (konkurencja Valeo) i wynalazca blachowy-moduł (the działalności konkurencji Tekpro).


. Nagrody są płatne staże wspomniane firmy

Aby uzyskać więcej informacji, wraz z formularzem rejestracyjnym: href = “http://cad.best.krakow.pl/” www. cad.BEST .krakow.pl.

„500x300m < / script>0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
30 ⁄ 10 =