01 marca. Nowa konstrukcja frez CoroMillŽ piłkowych QD Sandvik Coromant rowków ma funkcję wewnętrznego chłodziwa i zastosowania ulepszonej geometrii płytek, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo mielenia


Największym wyzwaniem w frezowanie rowków jest często układ startowy. Problemy z wiórów często prowadzą do pogorszenia wydajności i jakości materiału lub skutek rozerwania arkusza, w szczególności leczenia głębokich rowków i wąski. CoroMill QD rowków i cięcia wyeliminować problemy z wiórami przez płyty optymalne geometrie i unikalny system wewnętrznego chłodzenia. Przez wyspecjalizowane geometrii płyt są utworzone na węższym wióra niż kształt rowka, które są prowadzone przez chłodziwo. CoroMill QD i oferuje długi, przewidywalna trwałość roztworu w sposób bezpieczny i gładkiej produkcji.


SAN865_Fig2_144915_LR

Nowy system jest uzupełniony przez szereg noży są nowe karty. Pozwalają one korzystać z ośrodków CoroMill QD zarówno w małych lub średnich i dużych maszyn do obróbki skrawaniem oraz wielozadaniowość. W leczeniu dużych nawisów są adaptery Silent Tools ™ dostępne.

intercooler wykorzystuje cztery kanały prowadzić z adapterem do narzędzia. Za pomocą tego nowego rozwiązania adaptery systemu CoroMill QD, czynnik jest wprowadzany bezpośrednio do otworu.


Źródło: sandvik.com

Kategorie: Archiwum

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
5 × 7 =