CBS Pro

Kategoria:

Opis

Program CBS Pro przeznaczony jest do modelowania oraz prowadzenia szacunkowych lub dokładnych obliczeń wielokondygnacyjnych budynków. Umożliwia wymiarowanie elementów żelbetowych z różną dokładnością, w zależności od potrzeb.

Dzięki obliczeniom szacunkowym możliwe jest szybkie sporządzenie listy potrzebnych materiałów, która może być potrzebna do określenia przybliżonych kosztów projektu. Obliczenia oparte są na uproszczonych założeniach związanych z nośnością konstrukcji oraz przenoszeniem obciążeń.

Zaawansowana forma obliczeń oparta jest na algorytmach MES oraz modułach wymiarowania ROBOT Millenium. Gwarantują pomoc w wymiarowaniu elementów takich, jak belki, słupy czy stopy fundamentowe z zachowaniem zgodności z obowiązującymi normami.

Najnowsza wersja wyposażona została w funkcję grupowania obiektów, która pozwala na analizę pracy wybranej kondygnacji budynku.

CBS Pro wyróżnia opcja importu i eksportu z oraz do wielu programów obliczeniowych i architektonicznych. Program jest zdolny do wykorzystywania gotowych modeli architektonicznych poprzez pliki IFC.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CBS Pro”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
26 ⁄ 1 =